Yükleniyor...

Beşiktaş 1 Milyar TL’lik Kripto Para Çıkarmaya Hazırlanıyor

İddialara göre Trabzonspor ve Galatasaray'ın ardından Beşiktaş da kendi kripto para birimini çıkarmak için hazırlıklar yürütüyor.

besiktas kripto para birimi

İddialara göre Trabzonspor ve Galatasaray’ın ardından Beşiktaş da kendi kripto para birimini çıkarmak için hazırlıklar yürütüyor.

Orta Çizgi’nin edindiği bilgilere göre Beşiktaş Kulübü, kripto para birimleriyle yaklaşık olarak 40 ila 50 milyon TL arası bir gelir elde etmeyi hedefliyor. İddialara göre Kulübün 2. Başkanı Adnan Dalgakıran bu projeyle bizzat ilgileniyor ve Siyah Beyazlı Kulübe iyi bir gelir sağlamak için çalışıyor. Beşiktaş, bu iddiaları doğrularsa Türkiye’de taraftar token’ı çıkaran 3. kulüp olacak.

Beşiktaş’ın kripto para birimi çıkaracağına yönelik iddialar arasında kulübün piyasaya toplamda 1 milyar TL’lik taraftar token’ı sürmeyi düşündüğü ifadeleri de yer aldı. Henüz kulübün yönetiminden bu konuyla alakalı olarak resmi bir açıklama gelmedi.

Fenerbahçe mi Beşiktaş mı Önce Davranacak?

Az önce de haberini verdiğimiz üzere Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç da, sarı lacivertlilerin kripto para birimi çıkarmayı düşündüklerini belirtti. Beşiktaş’tan her ne kadar resmi bir açıklama gelmese de şu anda 2 kulüp de taraftar token’ı çıkaracak 3. spor kulübü olmak için yarışacak gibi duruyor.

Bilindiği üzere bundan önce Galatasaray ve Trabzonspor kendi taraftar token’ları için Socios.com ile anlaşma sağlamışlardı. Hatta Trabzonspor geçtiğimiz ay TRA ismiyle token’ı piyasaya sürmüş, token’ın arzı 5 dakika içerisinde tükenmişti. Trabzonspor bu şekilde 5 dakikada 5 milyon TL gelir elde etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner