Yükleniyor...

BIFI Coin Nedir? Beefy Finance (BIFI) Yorum ve Geleceği 2022

Çok zincirli bir finansal platform olan Beefy Finance BIFI Coin özellikle işletim sistemi olarak oldukça dikkat çeken token'lar arasındadır.

Beefy Finance BIFI

Çok zincirli bir finansal platform olan Beefy Finance BIFI Coin özellikle işletim sistemi olarak oldukça dikkat çeken token’lar arasındadır.

Beefy Finance Nedir?

Beefy Finance, blok zinciri ağıyla sınırlı olmayan, merkezi olmayan ve çok zincirli bir finansal platformdur. Ayrıca, kullanıcıların token varlıkları üzerinde bileşik faiz kazanmalarını sağlayan bir getiri optimize edicidir.

Beefy Finance, kuruluşundan bu yana, verimli ve güvenli bir şekilde en yüksek yıllık yüzde getiriyi (APY’ler) sağlamayı taahhüt etmiştir. Çeşitli DeFi tabanlı likidite havuzları (LP) ve otomatik piyasa yapıcı (AMM) uygulamalarından kullanıcı ödüllerini otomatik olarak arttırdı.

Beefy’nin birincil ürünü, kullanıcıların kripto para tokenlerini stake etmek için kullandığı Vaults’tur. Kullanıcılar, platformun kasasında güvenli bir şekilde saklanan varlıklarının tam kontrolünü elinde tutar.

Bu ağ bir DAO olarak tasarlanmıştır ve tokenlerini elinde tutan herkes gelecekteki kararları iyileştirmek için yönetişimi için oy kullanabilir. Bu süreçte, yatırım stratejisi temelde belirli bir kasaya bağlıdır. Ek olarak, bu strateji, ilk varlık depozitonuza eşit olan bir bileşik getiri çiftliği ödülüdür.

Başka bir deyişle, Beefy Finance, getiri kazançlarınızı alıp kazançlarınızı artırmak için yeniden yatırım yapan bir otomatik bileşendir.

Beefy Finance Nasıl Çalışır?

DEX’lerde, genellikle manuel olarak hasat edebilir, ödülleri satabilir, sürekli olarak yeniden yatırım yapabilir veya daha fazla token elde edebilirsiniz. Beefy’s Vaults bunu otomatik olarak ve mümkün olan en yüksek frekansta yapabilir. Her kasanın, akıllı sözleşme kodunun temel yapısında belirtilen benzersiz bir stratejisi vardır. Spesifik olarak, birincil amaçları verimi artırmaktır. Ayrıca, Vault’ların amacı, yüksek oranlarda bileşik faiz elde etmeye yardımcı olarak, fonların yatırım ve yeniden yatırım sürecini otomatikleştirmektir.

Beefy platformunda üç tür kasa mevcuttur. Web sitesindeki açılır menüden bir kategori seçerek kasaları görebilirsiniz. Bu kasaların her biri, bir likidite havuzundaki bir çift tokeni veya yalnızca Binance Akıllı Zincirinde bulunan kredi platformları aracılığıyla tek bir tokeni temsil eder.

Seçim Süreci

Topluluk ekibinin her üyesi işbirliği yapabilir ve ekibe yeni yönetişim ve oylama prosedürleri sunabilir. Bu aşamada, Beefy ekibi, herkesin özel gereksinimlerini yayınlayabileceği resmi bir forum aracılığıyla kasa ihtiyaçlarını gözden geçirecektir.

Launchpool

Beefy projesi, Binance Akıllı Zincirindeki projeleri tanıtmak için bir ilk kripto para sunan kasa kullanır. Sonuç olarak, ağ, ortak tokenleri aracılığıyla tüketicilerine mümkün olan en yüksek yıllık yüzde verimini sunmak için belirli kasa türlerini zorlayacaktır.

Beefy Finance BIFI

Beefy Finance Özellikleri

Birçok temel unsur, Beefy Finance’i DeFi ekosisteminin geri kalanından ayırır. Bunlar:

  • Beefy, BSC’ye dayalıdır ve amacı, verimi otomatik olarak optimize etmek ve en üst düzeye çıkarmaktır. Çoğu ağ gelirini, sizi platformun temettüye uygun bir kısmı için nitelendiren BIFI tokenine yatırım yapan kullanıcılara döndürür. Ek olarak, 463 milyon dolarlık likidite havuzuyla BSC’deki en büyük platformlardan biridir.
  • Kasa sistemini kullanarak verimi optimize eder. Platform, kasaları, yeni akıllı sözleşmeleri ve yatırım stratejilerini halka sunmadan önce test eden ve onaylayan ondan fazla akıllı sözleşme geliştiricisi kullanıyor.
  • Beefy Finance, birkaç blok zincirini destekler ve bu da onu en uyarlanabilir platform haline getirir.
  • Kripto para birimlerini likidite olarak kullanarak, kasa sistemi faiz yaratır ve birleştirir.
  • Beefy, kullanıcıların platformla ilgili kararları oylamak ve etkilemek için kullanabileceği kendi yerel yönetim tokenine sahiptir.
  • Beefy Finance, küçük ücretler alır ve düşük maliyeti korurken hızlı etkisi olan bir dizi yenilikçi yatırım stratejisi kullanır. Ayrıca, diğer getiri optimize edicilerde bulunmayan çeşitli stratejiler de sunar.
  • Fortubes gibi bir borç verme platformunu kullanarak BUSD, DAI, ETH, BTCB ve USDT gibi para birimlerinde maksimum potansiyel getiri elde edebilirsiniz. Beefy, Binance’in resmi merkeziyetsiz cüzdanı Trust Wallet tarafından destekleniyor ve bu da platformun genel güvenini ve meşruiyetini artırmaya yardımcı oluyor.

BIFI Coin Nedir?

BIFI tokenleri, BIFI finansal ekosisteminde “temettüye uygun” bir gelir payı sunar. Sahiplerin ekosistemin kazançlarından yararlanmalarını sağlar. Kasa işlemleri için işlem ücreti olarak da hizmet veren yerel bir BEP-20 yönetişim tokendir.

Platform, Vault’un kazancının küçük bir bölümünü BIFI token sahiplerine dağıtarak gelir elde ediyor. Ek olarak, sahipler fikirler üzerinde oy kullanma ve kararların nasıl alındığı konusunda söz sahibi olma gücüne sahiptir. Ek olarak, kullanıcılar ekstra BIFI kazanmak için bu tokenleri Maxi kasasında veya BNB tokenleri almak için GOV kasasında stake edebilirler.

Beefy, platformunu Eylül 2020’de piyasaya sürdü ve bu aynı zamanda yönetim tokeninin yayınlandığı gün. Beefy’nin ilk kasası Ekim 2020’de açıldı. İsimsiz bir grup kişi Beefy Finance’i kurdu. Ekip, projenin kendi adına konuştuğuna ve tüketicileri için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamanın kişilikleri sergilemekten daha önemli olduğuna inanıyor.

BIFI Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BIFI Coin 10,185.38 TL TL’den işlem görüyor. BIFI Coin fiyatı son 24 saat içerisinde 0.02% değişim gösterdi. BIFI Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 713,970 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 24,972,372 $ dolar seviyesinde.

BIFI Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BIFI Coin 313.30 $ dolardan işlem görüyor.

DeFi pazarı, kullanıcıların kazançlarını en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan platformlarla doludur. Getirileri optimize etmek için birden fazla işlemi yürütmek zor olabilir, bu nedenle ekipler süreci kolaylaştırmak için çalışıyor.

En etkili gelişmelerden biri, Beefy Finance’in harika bir örneği olduğu otomatik birleştiricidir. Otomatik birleştirme, daha hızlı ve daha ucuz kazançlar sağlar ve çok az çaba sarf ederek verimi optimize eder.

Beefy Finance (BIFI) Hangi Borsalarda Mevcut?

BIFI tokeni, merkezi ve merkeziyetsizler olmak üzere çeşitli borsalarda mevcuttur. BIFI’yı Binance, SpookySwap, PancakeSwap ve SushiSwap ve diğer birçok borsadan satın alabilirsiniz.

Beefy Finance (BIFI) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Beefy Finance, DeFi abonelerine çok çeşitli verim çiftçiliği fırsatları sunar. Kasası, Yearn Finance’in (YFI) “geleneksel” uygulamasını almış ve ona önemli bir dönüş yapmıştır. Etli kasalar artık uygun bir verim çiftçiliği deneyimi sağlıyor.

Beefy Finance’in zincirler arası birlikte çalışabilirliği, onu ekosistemdeki diğer birçok protokolden de ayırır. Beefy topluluğunun temel amacı, kripto sektörüne çok sayıda benzer düşünen insanı dahil etmek ve daha fazla büyümeyi teşvik etmektir. DeFi belirsiz olsa da son veriler protokol için daha iyimser bir geleceğe işaret ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner