Yükleniyor...

Bilinen Ama Kuşku Uyandıran Hesaplar Arasında 119.999.900 XRP Transfer Edildi!

Büyük kripto para birimi işlemlerini izleyen Whale Alert’in Twitter hesabından büyük bir XRP transferi yapıldığına dair bir paylaşım yapıldı.

Bilinen Ama Kuşku Uyandıran Hesaplar Arasında 119.999.900 XRP Transfer Edildi

Büyük kripto para birimi işlemlerini izleyen Whale Alert’in Twitter hesabından büyük bir XRP transferi yapıldığına dair bir paylaşım yapıldı. Transferin gerçekleştiği söz konusu iki cüzdanın sahipleri bilinmiyor olsa da, XRP hareketlerini takip eden Bithomp, Lüksemburg merkezli kripto para borsası olan Bitstamp’ın hem gönderme hem de alma işlemlerinden sorumlu olduğunu bildirdi.

Nedeni Bilinmeyen Büyük XRP Transferleri

Cüzdanların Bitstamp tarafından etkinleştirilmesi, XRP’nin sahibinin kripto para borsası olduğu anlamına gelmiyor. Borsa, XRP satın alan veya aktaran müşteriler için cüzdanlar oluşturmuş olabilir.

Ancak Bitstamp, XRP tabanlı sınır ötesi ödeme ürünü İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ‘ye güç vermek için Ripple ile ortaklık kurduğu biliniyor. Bu sebeple borsa son zamanlarda büyük XRP işlemlerinde alıcı tarafında sık sık gözüküyor. Ocak ayında, Bitstamp kimliği belirsiz bir cüzdandan 24.999.995 XRP transfer etti ve Mart ayında da aynı miktarda XRP aynı hesaba transfer edildi.

Ripple’ın ODL Koridoru İçin Hacim Oluşturuluyor

2019’un sonlarında, Ripple’e ait bir cüzdan, kripto para borsasına, o zamanki değeriyle 49.28 milyon dolar değerinde 220.303.137 XRP gönderdi.

Ripple ODL’nin İngiltere havale koridorlarına ulaşmasına yardımcı olabilmek için Bitstamp, son zamanlarda pound sterlin’i kripto işlem çiftlerine eklediğini açıkladı. Borsa, Eylül ayına kadar USD, EUR, BTC, ETH, XRP, LTC ve BCH gibi birçok kripto para biriminin GBP çiftinde herhangi bir işlem ücreti almayacağını duyurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner