Yükleniyor...

BiLira, En Büyük Borsalardan Bittrex’te Listeleneceğini Duyurdu!

Türkiye’nin Türk Lirası ile desteklenen ilk stablecoin’i BiLira, Bittrex Global’de listeleneceğini duyurdu.

bilira bittrex globalde listelenecegini duyurdu

Türkiye’nin Türk Lirası ile desteklenen ilk stablecoin’i BiLira, Bittrex Global’de listeleneceğini duyurdu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada stablecoin’in Bittrex’te yarın (2 Eylül) itibariyle alım satım işlemlerine açılacağı ifade edildi. BiLira, TRYB, BTC ve USDT ile alım satım işlemi görecek.

BiLira tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“BiLira dünyanın en büyük 10 kripto borsasından birinde listeleniyor. BiLira artık @BittrexGlobal’de! Bittrex üzerinde $TRYB ile $BTC ve $USDT alım-satım işlemlerini, 2 Eylül 21.00 itibariyle gerçekleştirebilirsin.”

BiLira Nedir?

Türk Lirası’na sabitlenmiş olan BiLira, Türkiye’nin ilk blockchain tabanlı stablecoin’idir. Bu, her zaman 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira satın alabilmeniz ve yine 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebilmeniz anlamına gelmektedir. BiLira, dijital varlık ve kripto paraların, basit bir biçimde alınıp satılabilmesini sağlar. BiLira her zaman 1 Türk Lirası ile teminatlandırılmaktadır. Bu teminat, güvenli bir biçimde saklanmaktadır. BiLira, kullanıcılarına alım satım kolaylığı sağlamaktadır. BiLira ERC- 20 dijital varlığını, dünyanın bir ucunda olan kişiye dahi dakikalar içinde yollamanız mümkündür. BiLira sayesinde anlaşmalı borsalardan birçok dijital varlığı tek tuşla alma imkanı da elde edersiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner