Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri BiLira, En Büyük Borsalardan Bittrex'te Listeleneceğini Duyurdu!

BiLira, En Büyük Borsalardan Bittrex’te Listeleneceğini Duyurdu!

ABONE OL:google-news

Türkiye’nin Türk Lirası ile desteklenen ilk stablecoin’i BiLira, Bittrex Global’de listeleneceğini duyurdu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada stablecoin’in Bittrex’te yarın (2 Eylül) itibariyle alım satım işlemlerine açılacağı ifade edildi. BiLira, TRYB, BTC ve USDT ile alım satım işlemi görecek.

BiLira tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“BiLira dünyanın en büyük 10 kripto borsasından birinde listeleniyor. BiLira artık @BittrexGlobal’de! Bittrex üzerinde $TRYB ile $BTC ve $USDT alım-satım işlemlerini, 2 Eylül 21.00 itibariyle gerçekleştirebilirsin.”

BiLira Nedir?

Türk Lirası’na sabitlenmiş olan BiLira, Türkiye’nin ilk blockchain tabanlı stablecoin’idir. Bu, her zaman 1 Türk Lirası karşılığında 1 BiLira satın alabilmeniz ve yine 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebilmeniz anlamına gelmektedir. BiLira, dijital varlık ve kripto paraların, basit bir biçimde alınıp satılabilmesini sağlar. BiLira her zaman 1 Türk Lirası ile teminatlandırılmaktadır. Bu teminat, güvenli bir biçimde saklanmaktadır. BiLira, kullanıcılarına alım satım kolaylığı sağlamaktadır. BiLira ERC- 20 dijital varlığını, dünyanın bir ucunda olan kişiye dahi dakikalar içinde yollamanız mümkündür. BiLira sayesinde anlaşmalı borsalardan birçok dijital varlığı tek tuşla alma imkanı da elde edersiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar