Yükleniyor...

Binance, 180 Para Birimini Destekleyecek

Ünlü kripto para borsası Binance, 180 para biriminin tamamını bünyesine katarak, kripto para alım imkanını genişletmeyi hedefliyor.

binance 2

Ünlü kripto para borsası Binance, 180 para biriminin tamamını bünyesine katarak, kripto para alım imkanını genişletmeyi hedefliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CEO Changpeng “CZ” Zhao, çarşamba günü Singapur’daki “süper buluşma” etkinliğinde bu haberi şöyle açıkladı: “Gelecek birkaç ay için yapmak istediğim en önemli şeylerden biri – altı ila dokuz ay içerisinde- diğer 180 para birimini Binance.com’a dahil etmek.” Zhao, bu sayede inisiyatif alarak Binance müşterilerine “büyük likiditeye doğrudan erişim” imkanı sağlamak istediklerini dile getirdi. Duyuru, Binance’in mümkün olduğunca çok sayıda para birimini eklemek için üçüncü taraf hizmetlerle çalışmak istediğini ortaya koyuyor.

Binance Türk Lirası’nı da Destekleyecek

Ünlü para borsası şu anda platformunda beş para birimini destekliyor. Bunlar: Nijeryalı nairası (NGN) ve Rus Rublesi (RUB), euro (EUR), Ukrayna Grivnası (UAH) ve Kazakistan tengesi (KZT). Hepsi geçtiğimiz birkaç hafta içinde üçüncü taraf ödeme platformları AdvCash ve Flutterwave ile eklendi. Borsanın yakın zamanda Türk Lirası’nı (TL) da  sistemine dahil etmesi bekleniyor.

Borsa şu anda altı adet üçüncü taraf aracılığıyla para birimi ağ geçidi kanallarını destekliyor – Koinal, Simplex, Paxos, TrustToken, Flutterwave ve AdvCash.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x