Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance, 180 Para Birimini Destekleyecek

Binance, 180 Para Birimini Destekleyecek

ABONE OL:google-news

Ünlü kripto para borsası Binance, 180 para biriminin tamamını bünyesine katarak, kripto para alım imkanını genişletmeyi hedefliyor.

CEO Changpeng “CZ” Zhao, çarşamba günü Singapur’daki “süper buluşma” etkinliğinde bu haberi şöyle açıkladı: “Gelecek birkaç ay için yapmak istediğim en önemli şeylerden biri – altı ila dokuz ay içerisinde- diğer 180 para birimini Binance.com’a dahil etmek.” Zhao, bu sayede inisiyatif alarak Binance müşterilerine “büyük likiditeye doğrudan erişim” imkanı sağlamak istediklerini dile getirdi. Duyuru, Binance’in mümkün olduğunca çok sayıda para birimini eklemek için üçüncü taraf hizmetlerle çalışmak istediğini ortaya koyuyor.

Binance Türk Lirası’nı da Destekleyecek

Ünlü para borsası şu anda platformunda beş para birimini destekliyor. Bunlar: Nijeryalı nairası (NGN) ve Rus Rublesi (RUB), euro (EUR), Ukrayna Grivnası (UAH) ve Kazakistan tengesi (KZT). Hepsi geçtiğimiz birkaç hafta içinde üçüncü taraf ödeme platformları AdvCash ve Flutterwave ile eklendi. Borsanın yakın zamanda Türk Lirası’nı (TL) da  sistemine dahil etmesi bekleniyor.

Borsa şu anda altı adet üçüncü taraf aracılığıyla para birimi ağ geçidi kanallarını destekliyor – Koinal, Simplex, Paxos, TrustToken, Flutterwave ve AdvCash.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar