Yükleniyor...

Binance, 2 Eski IRS Üyesini Ekibine Kattı

Önde gelen kripto varlık alım satım platformu Binance ekibine iki önemli isim daha kattı.

binance 2 eski irs uyesini ekibine katti

Önde gelen kripto varlık alım satım platformu Binance ekibine iki önemli isim daha kattı. 

Binance Küresel İstihbarat ve Soruşturma ekibine iki eski IRS özel temsilcisini kattığını duyurdu. Tigran Gambaryan küresel istihbarat ve soruşturmalardan sorumlu başkan yardımcı olarak, Matthew Price ise kıdemli soruşturma direktörü olarak hizmet verecek. Gambaryan ve Price, IRS’in Siber Suçlar biriminde yer alıyordu ve Gambaryan Silk Road ve Mt. Gox gibi kripto varlık sektörünün kötü bir şöhretle anılmasına neden olan olayları Price ise darknet mixer’ı Helix’i araştırmıştı. 

Binance’in bu son hamlesi, düzenleyici gereklililere yönelik son hamlesini temsil ediyor gibi görünüyor. Bilindiği gibi Binance, geçtiğimiz aylarda birçok ülkeden uyarı aldı ve ürün ve hizmetlerini bu uyarılar çerçevesinde düzenledi ya da tamamen kaldırdı. Binance bu süreçte Brian Brooks gibi kritik isimleri de bünyesine kattı. Ancak Brooks, geçen ay bakış açısı farklılıkları nedeniyle istifa ettiğini duyurdu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner