Yükleniyor...

Binance 5 Kripto Para İşlem Çiftini Kaldırıyor

Kripto para borsası Binance, 5 kripto para çiftini kaldırıyor.

binance işlem çiftlerini kaldırıyor

Kripto para borsası Binance, 5 kripto para çiftini kaldırıyor. Binance çiftleri kaldırma sebebi olarak “likidite ve kullanıcı deneyimini yükseltmeyi” gösterdi.

Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, USDS / TUSD, USDS / PAX, SYS / BNB, QLC / BNB, VB / TUSD işlem çiftleri yarın kripto para borsasından kaldırılacak. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Geniş ürün yelpazemiz arasında likidite ve kullanıcı ticareti deneyimini iyileştirmek için alım satım işlemleri kaldırılacak ve durdurulacaktır. Lütfen, kullanıcıların yukarıdaki varlıklarla Binance’te bulunan diğer işlem çiftlerinde işlem yapabileceğini unutmayın.”

Binance Daha Önce de İşlem Çiftlerini Kaldırdı

Borsa, belirli aralıklarla işlem çiftlerini borsadan kaldırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 30 işlem çiftinin alım satımını sonlandıran ünlü kripto para borsası bu ayın başında da 5 adet işlem çiftini liste dışı bıraktı.

Borsa, USDS / TUSD, USDS / PAX, SYS / BNB, QLC / BNB, VB / TUSD işlem çiftlerini yarın TSİ 11.00’dan itibaren kaldıracak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner