Binance, Bir Platformundan PEPE'yi Delist Etti! • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance, Bir Platformundan PEPE’yi Delist Etti!

Binance, kredi platformundan PEPE'yi delist ettiğini duyurdu.

PEPE Binance

Binance, kredi platformundan PEPE’yi delist ettiğini duyurdu.

Kripto piyasasında toparlanma sinyalleri gelirken, Binance’ten ilginç bir hamle geldi. Bir dönemin furyası olan ve memecoin boğasına çanak tutan PEPE, Binance’in kredi platformundan delist edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance, PEPE’yi topluluk nedeniyle listelediğini ve projeye karşı herhangi bir garanti vermediğini dile getirmişti. Yatırımcıların popüler memecoin içerisinde yükseliş senaryolarını düşündüğü bugünlerde, Binance’in delist hamlesi dikkat çekti.

Borsa, Binance Esnek Kredi platformundan PEPE’yi çıkardı.

Binance, PEPE Kredilerini Geri Talep Ediyor

Binance, Binance Esnek Kredi platformundan 21 Haziran tarihinde PEPE‘yi delist ediyor. Borsadan gelen açıklamada, PEPE kredi pozisyonlarının kapatılacağı bildirildi.

Binance, yaptığı bir duyuruda, kullanıcıların olası bir tasfiye yaşamaması için son tarihten önce ödenmemiş PEPE kredilerini geri ödemelerini tavsiye etti. Tasfiye olan işlemlere ise yüzde 2’lik bir ücret uygulanacak. Binance, PEPE kredilerinin 21 Haziran tarihinde saat 11:00’de sonlandırılacağını aktardı.

Daha önce Binance, yoğun ilgi gören popüler memecoin PEPE’yi borsada listelemişti. Ancak Binance CEO’su CZ, bu listelemenin bir garanti olmadığı mesajını vermişti.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Adem
Adem
5 ay önce

Pepe coin nedir abi ? Sec’e hak vermemek mümkün değil. Dolandırıcılara çanak tutuluyor. Hiçbir sonuca ulaşması mümkün olmayan projeyi dünyanın en güveniliri diye bildiğimiz borsa listeleyemez. ABD vatandaşına ayrı muamele yapılıyor. Ordaki coinler daha güvenli projeler. Ona rağmen dava ediliyor. Borsalar yatırımcıyı korumak zorundadır. İlerleyen günlerde bu mahkeme sebebiyle piyasada çok sert düşüşler yaşanacaktır. Herkezin dikkatli davranmasını tavsiye ederim. Totalde BTC ‘nin en az %50 geri çekilmesini bekliyorum.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x