Yükleniyor...

Binance, Bir Platformundan PEPE’yi Delist Etti!

Binance, kredi platformundan PEPE'yi delist ettiğini duyurdu.

PEPE Binance

Binance, kredi platformundan PEPE’yi delist ettiğini duyurdu.

Kripto piyasasında toparlanma sinyalleri gelirken, Binance’ten ilginç bir hamle geldi. Bir dönemin furyası olan ve memecoin boğasına çanak tutan PEPE, Binance’in kredi platformundan delist edildi.

Binance, PEPE’yi topluluk nedeniyle listelediğini ve projeye karşı herhangi bir garanti vermediğini dile getirmişti. Yatırımcıların popüler memecoin içerisinde yükseliş senaryolarını düşündüğü bugünlerde, Binance’in delist hamlesi dikkat çekti.

Borsa, Binance Esnek Kredi platformundan PEPE’yi çıkardı.

Binance, PEPE Kredilerini Geri Talep Ediyor

Binance, Binance Esnek Kredi platformundan 21 Haziran tarihinde PEPE‘yi delist ediyor. Borsadan gelen açıklamada, PEPE kredi pozisyonlarının kapatılacağı bildirildi.

Binance, yaptığı bir duyuruda, kullanıcıların olası bir tasfiye yaşamaması için son tarihten önce ödenmemiş PEPE kredilerini geri ödemelerini tavsiye etti. Tasfiye olan işlemlere ise yüzde 2’lik bir ücret uygulanacak. Binance, PEPE kredilerinin 21 Haziran tarihinde saat 11:00’de sonlandırılacağını aktardı.

Daha önce Binance, yoğun ilgi gören popüler memecoin PEPE’yi borsada listelemişti. Ancak Binance CEO’su CZ, bu listelemenin bir garanti olmadığı mesajını vermişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner