Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance'dan BMW X3 Ödüllü Yarışma!

Binance’dan BMW X3 Ödüllü Yarışma!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yaptığı duyuru ile WIN/TRX ve BTT/TRX işlem çiftlerini listelediğini açıkladı. Kripto para borsası bu listelemeleri kutlamak için 41.950 dolar değerinde olan BMW marka otomobil, çeşitli ödüller ve WIN veya BTT token’i verecek. Bu yarışmanın yanısıra bir yarışma daha yapacak olan Binance, 200.000 dolar değerinde WIN ve BTT token da dağıtılacak.

Yarışma 5 Eylül 2019’da TSİ 03:00 itibariyle başlayacak. Yarışmanın kazananlarını belirlemek için kullanıcıların yaptığı WIN/TRX ve BTT/TRX işlem çiftlerindeki TRX bazında toplam ticari hacimleri hesaplanacak ve buna hem satışlar hem de alışlar dahil edilecek.

En yüksek hacime ulaşan kullanıcıya 41.950 dolar değerinde BMW X3 otomobil, ikinci kullanıcıya 19.800 dolar değerinde Cartier marka altın ve pırlanta bilezik, üçüncü olan kullanıcıya 12.600 dolar değerinde bir Rolex DATEJUST 41, dördüncü olan kullanıcıya 4.999 dolar değerinde Apple iMac Pro, beşinci kullanıcıya olan ise 2.799 dolar değerinde Apple 15 inç MacBook Pro 512GB verilecek.

İkinci yarışmada 700.000 TRX işlem hacmine ve daha fazlasına ulaşan kullanıcı grubuna 80.000 dolar değerinde WIN token, diğer gruba ise 80.000 dolar değerinde BTT token eşit bir şekilde dağıtılacak. Yarışmanın bitmesinden 2 hafta sonra etkinliğin kazananlarına mail ile ulaşılacak ve 5 gün içerisinde mail ile istenen bilgilere cevap verilmesi beklenecek.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar