Yükleniyor...

Binance CEO’su Changpeng Zhao BitMEX’den Özür Diledi!

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz günlerde vadeli işlem platformunu duyurmuştu.

Binance CEOsu Changpeng Zhao BitMEX

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz günlerde vadeli işlem platformunu duyurmuştu. Borsa, kullanıcıları arasında Futures A ve Futures B olarak adlandırılan iki vadeli işlem platformundan birisini seçmeleri için bir yatışma başlattı. Binance, yarışmayla kullanıcılarına hediye olarak 10.000 adet Binance Coin (BNB) dağıtacak (ilgili haber).

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar için vadeli işlem denildiğinde akla ilk gelen platformlardan birisi olan BitMEX, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Binance’ın vadeli işlem platformuna ilişkin yayınladığı bilgilerinin doğrudan kendilerinden birebir kopyaladığını belirtti.

Gerçekten de durumun tam olarak BitMEX’in iddia ettiği gibi olduğu, Binance’ın yayınladığı yeni bilgi metinlerinin BitMEX’in internet sitesindeki bilgi metinleri ile kelimesi kelimesine aynı olduğu görülüyor.

BitMEX’in paylaşımına cevap veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, olayın satın alma sürecinden kalan bir şey olduğunu belirterek BitMEX’den özür diledi.

https://twitter.com/cz_binance/status/1169134771122970624


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x