Yükleniyor...

Binance, Busan Şehrinin Blockchain Altyapısı İçin Anlaşma İmzaladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Güney Kore'nin Busan şehri ile şehrin blockchain altyapısını geliştirmek için anlaştı.

binance 2

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Güney Kore’nin Busan şehri ile şehrin blockchain altyapısını geliştirmek için anlaştı.

Binance, Busan’ın blockchain altyapısını geliştirirken, kripto para benimsemesini ve iş geliştirmeyi artırmak için de yardımcı olacak.

Binance, Busan ile Blockchain Ortaklığına İmza Attı

Binance CEO’su Changpeng Zhao konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

“Şehrin inovasyon çabalarına fayda sağlayan ve destekleyen blockchain ile ilgili somut geliştirmeler ortaya koymak için Busan Şehri ile birlikte çalışmaktan ötürü mutluyuz

Sektördeki lider konumumuz ve teknolojik uzmanlığımız sayesinde Busan Şehri’nin blockchain endüstrisine verdiği güçlü destekle birlikte şehir içinde ve ötesinde kripto kullanımının artmasına yardımcı olmayı umuyoruz”

Binance ek olarak, “düzenlemelerden muaf bölgeler” aracılığıyla şehrin şehir içinde dijital varlık borsaları kurmasına da yardımcı oluyor.

Busan Belediye Başkanı Park Heong Joon yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bu anlaşmayla dijital varlıklar için küresel bir entegre platform olarak Busan Digital Asset Exchange’i kurmaya bir adım daha yaklaştık.

Busan’ı blockchain konusunda uzmanlaşmış bir şehir haline getirerek, yerel ekonominin büyümesine yardım ederken şehri küresel bir dijital finans merkezi haline getireceğiz”

Ülkenin yerel gazetelerinden Chosun Ilbo, Binance’in bu yıl içerisinde Busan’da bir ofis açmayı planladığını kaydetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner