Yükleniyor...
Sponsored

Coinbase, Merge’ün Ardından Potansiyel Fork’ları Değerlendireceğini Açıkladı

ABD'nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Merge'ün ardından potansiyel fork'ları değerlendireceğini duyurdu.

coinbase 1

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, Merge’ün ardından potansiyel fork’ları değerlendireceğini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase, Merge’ün ardından bir Ethereum Proof of Work fork’u ortaya çıkması halinde, borsada yer alan diğer varlıklar gibi aynı titizlikle değerlendirileceğini söyledi.

Borsa, ortaya çıkabilecek fork’ları dahil edebilmek için Ethereum’un proof of stake algoritmasına geçişiyle ilgili bilgileri güncelledi.

Coinbase, Ethereum Fork’larını Değerlendirecek

Kripto para borsası, Ethereum blokzincirindeki fork’ları “duruma göre” değerlendireceğini kaydetti. Borsa daha önce 10 Eylül ile 20 Eylül arasında gerçekleşmesi beklenen Merge sırasında Ethereum ve ERC-20 token’larını yatırma ve çekme işlemlerini “kısa bir süre için” duraklatmayo planladını belirtmişti.

“Merge’ün ardından bir Ethereum proof-of-work fork’u ortaya çıkarsa, bu bünyemizde yer alan diğer varlıklarla aynı titizlikle incelenecektir”

Ethereum’u listeleyen borsalar, zincirin PoW’dan PoS algoritmasına geçişiyle ilgili müşterileri bilgilendiren duyurular yaptı. Analistler enerji kullanımından büyük bir tasarruf sağlanacağını kaydederken, ağın ise saldırılara karşı daha az savunmasız olacağını düşünüyor.

Coinbase, müşterilerinin stake edilen ETH’yi kullanmalarına olanak sağlayan bir ERC-20 tokenı olan cbETH’yi piyasaya sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x