Yükleniyor...

Binance Card’dan 3 Yeni Altcoin’e Destek

Binance, kripto para kartı Binance Card’a XRP, SHIB ve AVAX desteği eklediğini duyurdu.

Binance Carddan 3 Yeni Altcoine Destek

Binance, kripto para kartı Binance Card’a XRP, SHIB ve AVAX desteği eklediğini duyurdu.

Yakın zamanda Mastercard ortaklığıyla Arjantin’de kullanıma açılan Binance Card’a yeni eklemeler yapıldı. Arjantin haricinde EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde de kullanıma açık olan Binance Card’da yapılan 3 yeni altcoin desteğiyle birlikte 14 kripto para birimi yer alacak.

Binance Card Kripto Para Sayısı Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni desteklerle kullanım ağı genişleyen Binance Card ile mevcut 14 kripto para biriminden biriyle ödeme yapmak istiyorsanız tercihinizi öncelik listesine almanız gerekiyor. Kullanıcılar, mevcut ödeme seçeneklerinde değişiklik yapmadan Binance Card’da toplamda 6 farklı kripto birimine öncelik verebiliyor ve toplam 12 adet kripto para kullanılabiliyor.

XRP, SHIB ve AVAX destekleyeceğini açıklayan Binance Card ile bugünden itibaren; ADA, AVAX, BNB, BTC, BUSD, DOT, ETH, LAZIO, PORTO, SANTOS, SHIB, SXP, USDT ve XRP kripto birimleri kullanılarak harcama yapılabilecek.

Yalnızca listeye yeni eklenen Arjantin, EFTA ve Avrupa Birliği ülkelerinde kullanıma açık olan Binance Card hizmetinden Türkiye’deki kullanıcılar faydalanamıyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x