Yükleniyor...

Binance CEO’su Bitcoin Hakkında Konuştu

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance CEO'su Changpeng Zhao, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden kripto para piyasasındaki volatilitenin sonunda doğru yöne yöneldiğini söyledi.

Changpeng Zhao Binance

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden kripto para piyasasındaki volatilitenin sonunda doğru yöne yöneldiğini söyledi. Zhao, CryptoCompare’ın verilerine göre son 24 saatte Bitcoin (BTC) fiyatının yaklaşık yüzde 5 (300 dolar) artarak 4.000 dolara yükseldiğini belirtti. Bitcoin fiyatındaki önemli bir artışa ek olarak, diğer büyük kripto para birimleri de yükseliş eğilimindeydi.

Bitfinex Üç ila Yedi Saat Kapalı Kalacak

Daha önce OKCoin’de baş teknoloji sorumlusu olarak görev yapan ve Blockchain.com’da çalışan Çinli bir Kanadalı teknoloji girişimcisi olan Zhao, Bitfinex’in planlanan bakım ile ilgili çalışmama süresi hakkındaki kullanıcıların endişelerine cevap vererek Bitfinex’in kapalı kaldığı süre boyunca kullanıcıları Binance’a davet etti. Zhao, kripto para fiyatlarındaki volatilitenin geri dönüşünü memnuniyetle karşıladığını belirtti.

Bitfinex’in resmi Twitter hesabından çıkan bir tweet’e göre, İngiliz Virgin Adaları’nın kayıtlı firmasının ticaret platformu 7 Ocak 2019’da üç ila yedi saat süreyle çevrimdışı olacak. Bitfinex’in yönetim ekibi, borsa şirketinin platform hızını, güvenliği ve performansı önemli ölçüde artırmak için özel veri metallerinin sunucularına veri geçişinin son aşamasını tamamlama sürecinde olduğunu açıkladı. Özellikle, son olarak Bitfinex bakım çalışmaları için çevrimdışı olduğunda kripto para birimi fiyatlarında yüksek volatilite söz konusuydu.  Aralık 2018’de Binance’in kurucu ortağı Zhao, 2018’in kripto para biriminin fiyatları açısından zor bir yıl olduğunu ve yıl boyunca yapılamaz denilen birçok projenin yapıldığının altını çizdi. Yani 2018 yılı bir düzeltme yılı olduğunu söyleyen Zhao, 2019’un bir patlama yılı olacağı görüşünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner