Yükleniyor...

Coinfloor Fiziksel Olarak Teslim Edilen Bitcoin Vadelilerini Başlatıyor

Yeniden düzenlenen CoinFLEX'in erken bir Bitcoin (BTC) yatırımcısı ve girişimcisi olan Roger Ver ve en sonki tartışmalı Bitcoin Cash (BCH) Hard Fork'unu destekleyen bir konsorsiyuma sahip olduğu belirtiliyor.

Fiziksel Olarak Teslim Edilen Bitcoin Vadelileri

Yeniden düzenlenen CoinFLEX’in erken bir Bitcoin (BTC) yatırımcısı ve girişimcisi olan Roger Ver ve en sonki tartışmalı Bitcoin Cash (BCH) Hard Fork’unu destekleyen bir konsorsiyuma sahip olduğu belirtiliyor. CoinFLEX’in arkasındaki konsorsiyum aynı zamanda bir başka erken BTC yatırımcısı olan Mike Komaransky, ABD yatırım bankacılığı şirketi olan Dragonfly Capital, İngiltere’nin kripto platformu CoinShares ve diğerlerinin ana şirketi.

Tüm İşlemler Fiziksel Olarak Teslim Edilecek

Bloomberg’e göre, yeni girişim Hong Kong merkezli olacak ve Coinfloor’un kurucu ortağı Mark Lamb tarafından yönetilecek. Şubat ayında hizmet vermeye başlayacak olan Asya merkezli platform, perakende yatırımcılara Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum vadeli işlem sözleşmeleri sunacak. Bloomberg’le yapılan röportajda Lamb, şirketin tüm işlemlerinin fiziksel olarak teslim edileceğini söyledi. Bir sözleşmenin süresi dolduğunda, müşterilere nakit ödeme yerine temel kripto para birimi verilecek. Bloomberg, bunu büyük ölçüde düzenlenmemiş kripto piyasalarında önemli bir ayrım olarak vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ağustos 2018’de New York Borsası (NYSE) işletmecisi, Intercontinental Exchange (ICE), Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri ticareti için kendi platformu Bakkt’ın piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket yakın zamanda ilk finansman turunu kapattı ve 12 ortak ve yatırımcıdan 182.5 milyon dolar yatırım aldı. ABD Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Ticareti Komisyonu’ndan (CFTC) onay alır almaz 2019 yılının başında platformun faaliyete geçmesi bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x