Yükleniyor...

Binance CEO’su, Binance Coin’in (BNB) Diğer Borsalarda Listelenmemesini Eleştirdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance Coin’in (BNB) yükselişinin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

591206e71bb1def269fd31aa9647acfc

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance Coin’in (BNB) yükselişinin ardından önemli açıklamalarda bulundu. CZ, BNB’nin diğer borsalarda listelenmemesini eleştirdi.

CZ, konuyla alakalı olarak yaptığı bir Twitter flood’unda diğer kripto para borsalarını dar görüşlülükle suçladı. CZ, şunları söyledi:

“Birçok borsanın dünyanın en büyük dördüncü kripto parasını listelememesi çok ilginç. Bu, dar bir zihniyeti gösteriyor. Kendilerini sınırladıklarının farkında değiller. #BSC ve #BNB büyüdükçe etkisi daha açık olacak.”

“Şu an, günlük olarak akıllı kontrat hacmi en yüksek olan sisteme sahip. DeFi hareketini kaçırmalarını izleyelim.”

CZ, ayrıca borsaların CAKE ve XVS gibi token’ları listelememesini de eleştirdi:

“Birçok borsanın CAKE, XVS gibi token’ları listelememeleri delice. Neyse kendi kayıpları. Bencil tarafım bunları söylemememi söyledi. Ama hepimiz endüstrinin büyümesini istiyoruz.”

CZ, son olarak şu ifadeleri kullandı:

“#BSC ve BSC tabanlı projeler başka borsaların listelemesi olmadan büyüyecek. Borsaların bazı #BSC token’larını listelemeleri kendi avantajlarına.”

Öte yandan BNB, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %20.46 son 7 günde ise %60.69 oranında değer kazandı. BNB, yazının yazıldığı sırada piyasa değerine göre 4. sırada yer alıyordu. BNB, analistlere göre 200 doların üzerinde kalabilmek için mücadele ediyor.

Ekran Resmi 2021 02 18 23.42.13


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x