Yükleniyor...

Binance CEO’su: Bize Daha Fazla Saldıracaklar

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), FTX'in satın alınmasıyla birlikte daha fazla saldırıya maruz kalacaklarını düşünüyor.

binancechang

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), FTX’in satın alınmasıyla birlikte daha fazla saldırıya maruz kalacaklarını düşünüyor.

Financial Times’ın bildirdiğine göre; CZ, çalışanlarına gönderdiği bir notta, Binance’in FTX’i satın alma durumunun kazanç olmadığını söyledi. Ayrıca, bu durumun dezavantaj yaratabileceğini belirtti.

Binance CEO’sunun Çalışanlarına Gönderdiği Mektup Sızdırıldı

Binance başkanı Changpeng Zhao (CZ), ezeli rakibi FTX’in kurtarılmasına yardımcı olduktan bir gün sonra, FTX krizinin kripto endüstrisine olan güveni ciddi şekilde sarstığını ve düzenleyiciler tarafından daha sert bir incelemeyi tetikleyeceğini söyledi.

CZ, çalışanlarına gönderdiği mektupta, düzenleyicilerin borsaları daha da fazla inceleyeceğine ve dünyanın her yerinde lisans almak daha zor olacağına yer verdi.

CZ: Bize Daha Fazla Saldıracaklar

Binance’in FTT token’larını satacağını duyurmasının ardından ortaya bir likidite krizi çıktı ve FTX’i kurtarmayı kabul ettiğini açıkladıklarında da kripto endüstrisi şok oldu.

CZ, Salı günü Bankman-Fried ile yaptığı görüşmenin ardından Binance’e FTX’in token’ı olan FTT’nin satışını durdurmasını emrettiğini söyledi. Ayrıca, FTX ile yapılan anlaşmaya ilişkin durum tespitinin sürdüğünü ve anlaşmadan hala çekilebileceğini kamuoyuna açıkladı.

Binance CEO’su ayrıca, dünyanın ikinci büyük borsası FTX’in devralınmasının şirketin sırtına bir hedef çizeceğini de kabul etti. CZ, bununla ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

“İnsanlar artık en büyük olduğumuzu ve bize daha fazla saldıracağını düşünüyorlar”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner