Yükleniyor...

Binance CEO’su Zhao 2030 Tahminlerini Açıkladı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yayınladığı yeni yıl mesajında 2030 tahminlerini paylaştı.

binance ceosu 2030 tahminlerini acikladi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, yayınladığı yeni yıl mesajında 2030 tahminlerini paylaştı. Zhao’ya göre önümüzdeki 10 yılda kripto paralar ve Blockchain büyük önem kazanacak ve her yerde karşımıza çıkacak. Zhao mesajında 2030 yılından bahsettiği kısımda şu ifadeleri kullandı: “Bu yıl, yeni bir on yılı da işaret ediyor, bu da uzun bir zaman ufuktaki şeylere baktığınızda oldukça anlamlı. Bill Gates’in dediği gibi, çoğu insan bir yıl içinde yapabileceklerini abartır ve 10 yıl içinde yapabileceklerini hafife alır.”

Zhao’nun yeni yıl mesajına göre 2030 yılına kadar şunlar olacak:

  • 2030’a kadar, blockchain ve kripto hala etrafta olmayacak, her yerde olacak.
  • Kripto para birimleri Uber’in sürücüsüz sistemlerinde ödeme yöntemi olarak kullanılacak.
  • Kripto para birimleri sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden ürün alınacak ve bu ürünler drone’lar aracılığı ile teslim edilecek.
  • Kripto biyoteknoloji araştırmalarını finanse etmek için kullanılacak.
  • Kripto, Jüpiter’e gitmek gibi iddialı projeleri finanse etmek için kullanılacak.
  • Blockchain, uygun gizlilik denetimleriyle kimlik için kullanılacak.
  • Blockchain seçimlerde oy vermek için kullanılacak.
  • Blockchain, milyonlarca takipçiyle hesaplarınızı rastgele kapatmayan platformlardan endişe duymadan kitlesel olarak kabul edilen, merkezi olmayan sosyal medya için kullanılacak.
  • Blockchain, kamu proje harcamalarını izlemek için kullanılacak.

Binance CEO’su Toplu Kabule Vurgu Yaptı

CEO Zhao, ayrıca şu ifadeleri kullandı: “Bu zaman ölçeğinde fiyat tahminleri yapmaya bile cesaret edemem, ancak tahmin çok da önemli değil. Önemli olan blockchain (ve kripto) her yerde kullanılacak ve bunu düşünmeyeceğiz, tıpkı veritabanları gibi. Veritabanları bugün neredeyse tüm uygulamalarda kullanılıyor ve bunu düşünmüyoruz.”

CZ, yeni yıl mesajında 2030’u kripto para birimleri ve Blockchain için toplu kabule yaklaştıkları bir dönem olarak nitelendiriyor.

binance ceosu 2030

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner