Yükleniyor...

Binance CEO’su Zhao Türkiye’ye geliyor

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao Türkiye’ye geliyor.

ceo cz

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao Türkiye’ye geliyor. Zhao bundan önceki günlerde İstanbul’a geleceğini söylemişti. Bu ziyaretle alakalı detaylar da belli oldu.

CEO Changpeng Zhao, Binance İstanbul’un özel konuğu olarak 20 Kasım’da bir etkinliğe dahil olacak. Zhao’nun, bu etkinlik kapsamında özel bir konuşma yapacağı ve katılımcılar tarafından yöneltilecek soruları cevaplayacağı ifade ediliyor. Etkinliğin adı “CZ” olacak ve Zhao’nun yanı sıra başka isimler de katılım sağlayacak. Bu etkinlik kapsamında katılımcılara hediyeler de dağıtılacak.

Binance

Binance Türkiye‘nin düzenleyeceği bu etkinlik Gayrettepe Dedeman Oteli’nde saat 19.00’da başlayacak. Katılımcı sayısı ise sadece 300 kişi olarak belirlendi.

Binance Etkinlikler Düzenlemeye Devam Ediyor

Ünlü kripto para borsası, çeşitli ülkelerde etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bundan birkaç gün önce Changpeng Zhao Rusya’da düzenlenen bir etkinliğe katılım sağlamıştı. Bu etkinlikte Rusya’nın kripto para konusundaki yeri ve Rusya için planlar konuşulmuştu. 20 Kasım’daki etkinlikte de Türkiye hakkındaki notlar ve planların paylaşılması bekleniyor.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner