Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Binance CEO’su Zhao Türkiye’ye geliyor

Binance CEO’su Zhao Türkiye’ye geliyor

ABONE OL:google-news

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao Türkiye’ye geliyor. Zhao bundan önceki günlerde İstanbul’a geleceğini söylemişti. Bu ziyaretle alakalı detaylar da belli oldu.

CEO Changpeng Zhao, Binance İstanbul’un özel konuğu olarak 20 Kasım’da bir etkinliğe dahil olacak. Zhao’nun, bu etkinlik kapsamında özel bir konuşma yapacağı ve katılımcılar tarafından yöneltilecek soruları cevaplayacağı ifade ediliyor. Etkinliğin adı “CZ” olacak ve Zhao’nun yanı sıra başka isimler de katılım sağlayacak. Bu etkinlik kapsamında katılımcılara hediyeler de dağıtılacak.

Binance

Binance Türkiye‘nin düzenleyeceği bu etkinlik Gayrettepe Dedeman Oteli’nde saat 19.00’da başlayacak. Katılımcı sayısı ise sadece 300 kişi olarak belirlendi.

Binance Etkinlikler Düzenlemeye Devam Ediyor

Ünlü kripto para borsası, çeşitli ülkelerde etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Bundan birkaç gün önce Changpeng Zhao Rusya’da düzenlenen bir etkinliğe katılım sağlamıştı. Bu etkinlikte Rusya’nın kripto para konusundaki yeri ve Rusya için planlar konuşulmuştu. 20 Kasım’daki etkinlikte de Türkiye hakkındaki notlar ve planların paylaşılması bekleniyor.

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar