Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri En Büyük 22. Altcoin Dash (DASH) için Çok Kritik İddia!

En Büyük 22. Altcoin Dash (DASH) için Çok Kritik İddia!

ABONE OL:google-news

CoinMarketCap‘in verilerine göre en büyük 22. altcoin Dash (DASH) için çok kritik bir iddia ileri sürüldü. İddiaya göre Dash Labs kapanıyor.

Sosyal haber sitesi Reddit’te paylaşılan bir mesaja göre Dash Labs kapanıyor ve çalışanlarını işten çıkarmaya hazırlanıyor. İddiaya göre Dash Labs yavaş yavaş ölüyor ve yakında kapanacak ve çalışanlarını işten çıkaracak. Bu iddialar henüz Dash tarafından onaylanmış veya reddedilmiş değil.

Dash Labs, kripto para birimi Dash’ın çekirdek işlemcisini desteklemek ve ağın güncelliğini sağlamak gibi konularda destek sağlıyor. Oluşum, 2017 yılındaki boğa koşusundan önce Dash ağında geliştirmeler yapmak için ilk yazılım uzmanını işe almış, o dönem Hong Kong’ta bir ofis açacağı iddia edilmişti. Eğer Reddit’teki iddia doğru ise Dash Labs için işler yolunda gitmiyor.

Borsalar Dash’ı (DASH) Delist Etmeyi Planlıyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Monero, Zcash ve Dash gibi kripto paraların FATF kriterlerini karşılayamadıklarından dolayı bazı kripto para borsalarından delist edileceği iddia edilmişti. Dash’ı delist etmeyi planlayan borsalar OKEx, CEX.io ve CoinCheck.

FATF (Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü) 1990’lı yılların sonunda G20 ülkeleri nazarında akredite edilmiş finansal bir kuruluş. Kuruluş, G20 ve OECD ülkeleri kapsamında kara para aklama ve illegal finansal aktivitelerle mücadele etmek için kuruldu. Bu yılki G20 toplantılarında FATF kriterlerinin kripto paralar için kabul edilmesi kararlaştırılmıştı. FATF kriterlerine göre kripto paraların müşterileri ile ilgili bilgileri gerekli ofislerle paylaşması gerekiyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar