Yükleniyor...

En Büyük 22. Altcoin Dash (DASH) için Çok Kritik İddia!

CoinMarketCap'in verilerine göre en büyük 22.

En Büyük 22. Altcoin Dash için Çok Kritik İddia

CoinMarketCap’in verilerine göre en büyük 22. altcoin Dash (DASH) için çok kritik bir iddia ileri sürüldü. İddiaya göre Dash Labs kapanıyor.

Sosyal haber sitesi Reddit’te paylaşılan bir mesaja göre Dash Labs kapanıyor ve çalışanlarını işten çıkarmaya hazırlanıyor. İddiaya göre Dash Labs yavaş yavaş ölüyor ve yakında kapanacak ve çalışanlarını işten çıkaracak. Bu iddialar henüz Dash tarafından onaylanmış veya reddedilmiş değil.

Dash Labs, kripto para birimi Dash’ın çekirdek işlemcisini desteklemek ve ağın güncelliğini sağlamak gibi konularda destek sağlıyor. Oluşum, 2017 yılındaki boğa koşusundan önce Dash ağında geliştirmeler yapmak için ilk yazılım uzmanını işe almış, o dönem Hong Kong’ta bir ofis açacağı iddia edilmişti. Eğer Reddit’teki iddia doğru ise Dash Labs için işler yolunda gitmiyor.

Borsalar Dash’ı (DASH) Delist Etmeyi Planlıyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Monero, Zcash ve Dash gibi kripto paraların FATF kriterlerini karşılayamadıklarından dolayı bazı kripto para borsalarından delist edileceği iddia edilmişti. Dash’ı delist etmeyi planlayan borsalar OKEx, CEX.io ve CoinCheck.

FATF (Kara Paranın Aklanmasının Önlenmesine Yönelik Mali Eylem Görev Gücü) 1990’lı yılların sonunda G20 ülkeleri nazarında akredite edilmiş finansal bir kuruluş. Kuruluş, G20 ve OECD ülkeleri kapsamında kara para aklama ve illegal finansal aktivitelerle mücadele etmek için kuruldu. Bu yılki G20 toplantılarında FATF kriterlerinin kripto paralar için kabul edilmesi kararlaştırılmıştı. FATF kriterlerine göre kripto paraların müşterileri ile ilgili bilgileri gerekli ofislerle paylaşması gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner