Yükleniyor...

Bobby Lee: Bitcoin’in 1 Milyon Dolar Olmasına Çok Az Kaldı

Kripto para cüzdanı üreten Ballet'in kurucusu ve aynı zamanda BTCC’nin kurucusu ve eski CEO’su olan Bobby Lee'ye göre Bitcoin'in 1 milyon dolar olmasına çok az kaldı.

Bobby Lee Bitcoin’in 1 Milyon Dolar Olmasına Çok Az Kaldı

Kripto para cüzdanı üreten Ballet’in kurucusu ve aynı zamanda BTCC’nin kurucusu ve eski CEO’su olan Bobby Lee’ye göre Bitcoin’in 1 milyon dolar olmasına çok az kaldı. Lee’ye göre Bitcoin, 2017 vari 2 balon daha yaşadıktan sonra, beş ila on yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacak.

Tanınmış Bitcoin destekçisi Bobby Lee, Bitcoin fiyatının yükselişte olduğunu ve gelecek yıllarda değer kazanarak yükselişini sürdüreceğine inanıyor. Bitcoin’i “trilyon dolarlık varlık sınıfı” olarak adlandıran Lee, fiyatın daha da yükselmesini bekliyor.

Genel olarak Bitcoin fiyatının dalgalar halinde hareket ettiği ve her dalgada bir balon oluşturarak yükseldiği görülür. Lee, önümüzdeki yıllarda yeni dalgaların geleceğini öngörüyor. Ona göre bunun sonucunda Bitcoin fiyatı 100.000 ila 200.000 dolar aralığında olacak ve hatta 1 milyon dolara yükselecek.

Lee, her yeni balonun Bitcoin fiyatını bir öncekinden 10 ila 20 kat daha fazla artırdığını ve bu trendin devam edeceğini düşünüyor. Son balon 2017’de oluşmuş ve yıla 1.000 dolarla giriş yapan Bitcoin fiyatın yılın bitimine 2 hafta kala 20.000 dolara yükselmişti.

Yakın tarihli bir röportajında şirketi Ballet’i kurduğunu duyuran Lee’nin yeni şirketi Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için bir tür donanım cüzdanı oluşturuyor. Lee, yaptığı açıklamayla Ballet’in fiziksel bir (elektronik olmayan) cüzdanı oluşturarak kriptoyu insanların alışkın oldukları kullanım şekline uygun hale getirmeyi planlıyor.

Ballet Bitcoin Cüzdanı

Ballet’in elektronik olmayan fiziksel cüzdanı temelde Bitcoin için destek sunuyor ancak Ethereum, XRP ve Doge gibi birçok altcoin’i de destekliyor. Cüzdan beş duyuyu uyarmaya yarayan kendine özgü bir tasarıma sahip. Aynı zamanda cüzdanda dolandırıcılığa karşı çeşitli güvenlik önlemleri bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner