Yükleniyor...

Binance Coin (BNB) Rallisine Devam Ediyor

Coingecko verilerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), yükselmeye devam ederken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

bnb

Coingecko verilerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Binance Coin (BNB), yükselmeye devam ederken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Binance Smart Chain’e (BSC) güç veren Binance borsasının yerel token’ı Binance Coin (BNB) yeni bir zirveye yükseldi. BSC, şu anda DeFi projelerinde Ethereum’un en büyük rakibi ve ETH’nin sunduğundan çok daha düşük ücretler sunuyor.

BNB, yazının yazıldığı sırada 592 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi dakikalar önce ise 628 dolara ulaşarak yeni bir ATH belirlemişti. 2021’in başından bu yana, kripto para 1500 dolarlık bir artış gösterdi. Piyasa değeri ise 95.463.278.717 dolara kadar yükseldi.

BNB ile ilgili analiz yapan popüler isim Kaleo ise şunları söyledi:

“BNB’nin BTC çiftinde bu seviyenin üzerine çıkması, gerçekte 1000 dolara yaklaşmak için gereken patlayıcı momentum türüne yol açabilir.”

Ethereum’a Yaklaşıyor

Bu akıllara durgunluk veren büyüme oranı devam ederse, BNB’nin Ethereum’u (ETH) piyasa değeri ile geçme ve CoinMarketCap’teki ikinci sıraya yükselme şansı yüksek. Binance, 2017’de ICO’yu gerçekleştirdiğinde, BNB 1 dolar civarında bir seviyede bulunuyordu.

Şimdiye kadar BNB, Binance borsasında 632 dolara yükseldi. BNB bir haftadan kısa bir süre önce 6 Nisan’da 400 dolar seviyesinin üzerine çıktığı için ralli ışık hızında büyüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner