Yükleniyor...

Binance Coin (BNB) Rekor Üstüne Rekor Kırıyor! Analist Bu Seviyeye Dikkat Çekti

Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor.

binance coin bnb rekor ustune rekor kiriyor analist bu seviyeye dikkat cekti

Önde gelen kripto para borsalarından Binance’in yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. BNB, geçtiğimiz saatte 75.09 dolara ulaşarak, yeniden tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı başardı. Son 24 saatte %27.2 yükselen BNB, Son 7 gündeki kazanımını ise %71 artırdı.

Binance Coin (BNB) yükselişini sürdürüyor. 31 Ocak tarihinden bu yana sert bir yükseliş trendine giren BNB, bugün yeni bir ATH belirledi. 31 Ocak’ta 43.87 dolardan işlem gören altcoin, 6 Şubat itibariyle 75 dolara kadar yükseldi.

Altcoin’in bu yükselişi kripto para topluluğunu harekete geçirdi. Birçok isim, BNB’nin bu yükselişini yorumladı.

Önde gelen kripto para analistlerinden CryptoHunter, BNB’nin 72 dolar hedefini aştığını belirtti. Analist, fiyatın yeşil diyagonal direnci kırması halinde uçuk seviyeler görülebileceğini düşünüyor.

binance coin bnb rekor ustune rekor kiriyor analist bu seviyeye dikkat cekti 1
Kaynak: CryptoHunter (Twitter)

Binance Coin (BNB), CoinGecko verilerine göre yayın saati itibariyle 74.14 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner