Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Pump’lama Kervanına Dünyaca Ünlü Sanatçı da Katıldı

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, popüler altcoin Dogecoin (DOGE) hakkında tweet’ler ile gündeme gelmeye devam ediyor.

dogecoin doge pumplama kervanina dunyaca unlu sanatci da katildi

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, popüler altcoin Dogecoin (DOGE) hakkında tweet’ler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Musk, bu sabah yeniden bir DOGE tweet’i attı ve sefer de takipçilerine geleceğin para birimini soran bir anket yöneltti. Seçenekleri ise “DOGE” ve “diğer kripto para birimleri” olarak belirledi. Detaylar için “Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi” başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Musk’ın bu tweet’inin ardından, altcoin bir kez daha yükselişe geçti ve 0.050 dolar seviyesine kadar tırmandı.

Kripto para topluluğu, Dogecoin tweet’leri nedeniyle Musk’ı eleştirmeye devam ederken, bu kervana yeni bir isim daha katıldı. Dünyaca ünlü rock grubu KISS’in vokal ve basçısı Gene Simmons da Twitter üzerinden DOGE paylaşımları yapıyor. Simmons 1 Şubat’ta DOGE ve XRP aldığını duyurmuştu:

Simmons, daha sonra 6 haneli rakamlarda DOGE satın aldığını söyleyen bir tweet attı:

Simmons, geçtiğimiz saatlerde ise daha fazla DOGE aldığını Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı:

“Evet. Daha fazla Dogecoin satın aldım. Neden? Çünkü yükseleceğine inanıyorum. Ama bu benim düşüncem.”

Ünlü isim Elon Musk’ın DOGE ile ilgili attığı tweet’leri de destekliyor. Simmons, geçtiğimiz günlerde Musk’ın attığı dikkat çekici DOGE görselini kendisini de ekleyerek paylaştı:

Simmons bugün Dogecoin ile ilgili birçok tweet paylaştı. Bunların arasında en dikkat çekici olanı ise kendi fotoğrafını paylaşarak “Dogecoin Tanrısı” yazdığı tweet oldu.

Simmons, kripto para birimleri ile ilgili ilk defa geçen sene tweet atmıştı. Ünlü sanatçı, Dogecoin (DOGE), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ripple (XRP) ve Chainlink (LINK) sahibi olduğunu açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner