Yükleniyor...

Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto para paylaşımlarını sürdürüyor.

elon musktan carpici dogecoin doge anketi

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto para paylaşımlarını sürdürüyor. Dogecoin paylaşımlarıyla gündeme gelen Musk, geçtiğimiz günlerde de Bitcoin ile ilgili bazı tweet’ler atmış ve lider kripto para biriminde sert bir yükselişe neden olmuştu. Musk daha sonra popüler sosyal medya uygulaması Clubhouse’da Bitcoin’i (BTC) desteklediğini ancak Dogecoin paylaşımlarının şaka amaçlı olduğunu belirtmişti.

Musk bu sefer Twitter hesabı üzerinden bir anket oluşturdu ve ankette geleceğin para birimini sordu. Anketin yanıtlarını ise “Dogecoin yükselecek” ve “diğer tüm kripto para birimleri birlikte” olarak belirledi. Ankete şimdiye kadar 738 bin kişi katıldı. Katılımcıların %73.4’ü DOGE’u seçerken, %26.7’si diğer kripto para birimlerini seçti.

Bununla birlikte Musk, “much wow” şeklinde bir tweet attı. Bilindiği üzere bu ifade, Dogecoin ile özdeşleşmiş durumda.

Musk’ın anketi ile birlikte Dogecoin’de sert bir yükseliş yaşandı. DOGE, 0.046 dolardan 0.050 dolara kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle DOGE, 0.048 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner