Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi

Elon Musk’tan Çarpıcı Dogecoin (DOGE) Anketi

ABONE OL:google-news

Elon Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto para paylaşımlarını sürdürüyor. Dogecoin paylaşımlarıyla gündeme gelen Musk, geçtiğimiz günlerde de Bitcoin ile ilgili bazı tweet’ler atmış ve lider kripto para biriminde sert bir yükselişe neden olmuştu. Musk daha sonra popüler sosyal medya uygulaması Clubhouse’da Bitcoin’i (BTC) desteklediğini ancak Dogecoin paylaşımlarının şaka amaçlı olduğunu belirtmişti.

Musk bu sefer Twitter hesabı üzerinden bir anket oluşturdu ve ankette geleceğin para birimini sordu. Anketin yanıtlarını ise “Dogecoin yükselecek” ve “diğer tüm kripto para birimleri birlikte” olarak belirledi. Ankete şimdiye kadar 738 bin kişi katıldı. Katılımcıların %73.4’ü DOGE’u seçerken, %26.7’si diğer kripto para birimlerini seçti.

Bununla birlikte Musk, “much wow” şeklinde bir tweet attı. Bilindiği üzere bu ifade, Dogecoin ile özdeşleşmiş durumda.

Musk’ın anketi ile birlikte Dogecoin’de sert bir yükseliş yaşandı. DOGE, 0.046 dolardan 0.050 dolara kadar yükseldi. Yayın saati itibariyle DOGE, 0.048 dolardan işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar