Yükleniyor...

Binance Coin Yükseliyor! BNB 40 Dolara Ulaşabilir mi?

Binance Coin (BNB) son 90 gün içinde oldukça yüksek oranda değer kazandı.

Binance Coin BNB Fiyatı

Binance Coin (BNB) son 90 gün içinde oldukça yüksek oranda değer kazandı. BNB son 3 ay içinde yüzde 260’dan fazla değerini artırdı ve artırmaya devam ediyor.

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Binance Coin, küçük de olsa hafif bir düşüşün ardından 30 doların üstüne çıktı ve 32,80 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. CoinMarketCap’in verilerine göre, BNB son 24 saatte yüzde 11,19’luk değer artışı ile 31,71 dolardan işlem görüyor.

Fiyattaki mevcut artış Binance tarafından atılan bir tweet’ten kaynaklanıyor. Borsa tarafından atılan gizemli “2.0” tweet’i yatırımcı ilgisini doğrudan BNB’e çekti. Binance’ın DEX 2.0’ı başlatmaya hazır olabileceği düşünülüyor.

BNB 40 Dolara Ne Kadar Uzak?

Kripto para piyasasının son birkaç aydır içinde bulunduğu trende bakıldığında BNB’nin 40 dolara ulaşmayacağını düşünmemek için hiçbir neden yok. Ancak kripto para biriminin katetmesi gereken uzun bir yol var.

Mevcut fiyat eğilimi göz önüne alındığında BNB’nin 40 dolar seviyesinin üzerine çıkmadan önce 35, 37 ve 38 dolarlık dirençleri güçlü bir şekilde kırması gerekiyor. Bu güçlü direnç seviyelerinin her biri BNB için yeni bir ATH (en yüksek seviye) olacak.

Teknik göstergelere göre, kısa vadede BNB fiyatında bir geri çekilme görülebilir. Ancak, bu durum büyük ölçüde BNB’nin yukarıda belirtilen direnç seviyeleriyle nasıl mücadele edeceğiyle ilgili. Yine de genel piyasa durumuna bakıldığında, Bitcoin fiyatının daha da yükselmesinin beklendiği bir dönemde BNB için işlerin oldukça yolunda gitmesinin kuvvetle muhtemel olduğunu söyleyebiliriz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner