Yükleniyor...

Binance, Dijital Kimlik Token’ı BAB’ı Piyasaya Sürdü

BNB Chain'in yeni teknolojisini duyuran Binance, ağ içerisine yenilikler getirmeye devam ediyor.

Binance Dijital Kimlik Tokeni BABi Piyasaya Surdu

BNB Chain’in yeni teknolojisini duyuran Binance, ağ içerisine yenilikler getirmeye devam ediyor.

Kripto para borsası Binance, platformdaki doğrulanan kullanıcıların durumunu tescilleyecek ilk token’ı piyasaya sürerek merkeziyetsiz kimlik araçlarına yöneliyor. Borsa, KYC doğrulamasını tamamlayan Binance kullanıcıları için kimlik kanıtı olarak kullanılan Soulbond token (SBT) olan Binance Account Bound (BAB) token’ını piyasaya sürdü.

Binance, BNB Chain Token’ı BAB’ı Kullanıma Sundu

bnb

Binance tarafından yapılan duyuruda, ​​BAB token’ının BNB Chain‘de ihraç edilen ilk SBT olduğu belirtiliyor. Birçok farklı kullanım alanı için tasarlanan token, öncelikli olarak Binance’teki Müşterini Tanı (KYC) kontrollerinde kullanılacak.

BAB token, ilk olarak Binance tarafından BNB Chain‘de yayınlanacak. BNB Chain’deki birkaç proje, BAB token’larını topluluklarına kimlik bilgileri olarak tanıtacak. Doğrulanmış Binance kullanıcısı bir BAB token’ı oluşturduğunda, zincir üzerinde destekleyici projelerin oluşturulmasına katılabilecek ve ödüller kazanabilecek.

Binance kimliği işlevi görecek token, üçüncü parti protokoller tarafından da botlardan kaçınmak, NFT airdrop’larını gerçekleştirmek ve oylamaya dahil etmek gibi çeşitli amaçlar için de kullanılabilecek. BAB ile ilgili daha fazla detay BNB Chain tarafından daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner