Yükleniyor...

Binance Feed Nedir?

Binance Feed, web3 alanını odağına alan bir içerik platformudur.

binance feed

Binance Feed, web3 alanını odağına alan bir içerik platformudur. Bir süredir merakla beklenen platform, Türkiye’deki kullanıcıların hizmetine 2023 Mart ayı itibarıyla açılmıştır.

Binance Feed Nedir, Ne İşe Yarar?

Binance Feed, kripto para piyasalarına ve web3 alanına dair içeriklerin yer aldığı bir platformdur. Kaliteli fikir alışverişine ve güncel trend haberlere odaklanan platform, aynı zamanda kullanıcıların paylaşımda bulunabileceği bir mecradır.

Binance tarafından geliştirilen ve sunulan platform, kullanıcıların web3 ve blokzincir alanındaki son gelişmeleri takip edebilmesi açısından oldukça önemli bir girişim olarak öne çıkmaktadır. Binance tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler kaydedildi:

“Kullanıcı davranış ve ilgi alanlarına göre Türk içerik üreticilerinin farklı içeriklerini ön plana çıkartan Binance Feed, Türkiye’deki Binance kullanıcıları için Türkçe kullanılacak. Binance Feed kullanımı için kullanıcıların önce uygulamayı güncellemesi gerekecek.”

binance feed 1

Kripto ekosistemine hakim olanlar bilirler ki bu alana dair gelişmeleri takip etme noktasında sosyal medyanın rolü büyüktür. Ancak her konuda olduğu gibi sosyal medyada da çok fazla enformasyona maruz kalmak muhtemeldir. Dolayısıyla bu platform, söz konusu enformasyonun önüne geçmek ve hızlı, güvenilir, doğru habere ulaşmak için harekete geçmiştir. Platform, güncel haberlere dair takip edilen diğer platformlar ve uygulamalar gibidir ancak kategori olarak yalnızca kripto endüstrisine ilgi duyan ve bu alandaki gelişmeleri izlemek isteyenler için geliştirilmiştir.

Coinkolik’i Binance Feed’de takip etmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner