Yükleniyor...

Binance, Kripto Hizmet Alanlarını Genişletiyor

Kripto para piyasasının en yüksek hacimli borsası Binance, Brezilya'da hedeflediği genişleme planını açıkladı.

Binance Brezilyada Iki Ofis Acacak

Kripto para piyasasının en yüksek hacimli borsası Binance, Brezilya‘da hedeflediği genişleme planını açıkladı.

Brezilya, kripto paraların en çok ilgi gördüğü ülkeler arasında gösteriliyor. Diğer kripto para sağlayıcısı şirketlerin de dikkatini çeken Brezilya, ofis ortamlarının inşasında yoğun talep görüyor. Şirket, yaptığı açıklamanın doğrultusunda Brezilya’da iki ofis açacağının altını çizdi.

Binance, Brezilya’da İki Ofis Açacak

Geçtiğimiz süreçte, ülkede yasal uyumluluk süreçleri bulunuyordu. Dünya genelinde artan kripto para kullanımı ve yoğun ilgi neticesinde, ülkeler esneklikler sağlamaya başladı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Binance, Brezilya’da bulunan Sim;paul Investimentos‘u satın aldı ve ödeme aracı olarak kullanacağını bildirdi.

Şirket, Brezilya’da kurulması planlanan iki ofis için yoğun tempo harcıyor. Rio de Janeiro ve Sao Paolo‘da yer alması planlanan iki ofisin, ülkedeki çalışanları desteklemek amacıyla ortak kampüs şeklinde yapılması planlanıyor. Brezilya’da 60 çalışanı bulunan Binance, yapacağı genişlemeler ile birlikte çalışan sayısını 150’ye ulaştıracak.

binance

Tüm çalışanların çalışma şeklini seçebileceklerini belirten şirket, yaptığı açıklamada, gelecekte bir banka kartının da hizmete sunulacağını aktardı.

Binance Küresel Başkan Yardımcı ve Bölge Müdürü Matthew Shroder, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Yeni düzenlemeler yürürlüğe girmeden önce bile kripto borsası olarak faaliyet göstermek için ve ön koşulları karşıladığımızdan emin olmak için proaktif davranıyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner