Yükleniyor...

Binance, Kristen Hecht’i terfi etti

Binance Kristen Hecht'i uyumluluktan sorumlu başkan olarak terfi etti.

binance stablecoin

Binance Kristen Hecht’i uyumluluktan sorumlu başkan olarak terfi etti.

Binance, Kristen Hecht’i Uyumluluktan Sorumlu Başkan Yardımcılığına terfi ettiriyor. Hecht, şirketin Uyum Direktörü Noah Perlman ile birlikte çalışarak, firmanın mali suç riskini azaltmasını sağlayacak.

Binance’te pozisyon değişiklikleri

Kristen Hecht, Binance‘e bu yılın Ocak ayından itibaren Küresel Kurumsal Uyumluluk Başkanı olarak katılmıştı. Yeni görevinde ise Binance’in Baş Uyum Görevlisi Noah Perlman ile birlikte çalışarak, şirketin itibarını arttırmak ve mevzuata uyumluluk konusunda “kusursuz” hale gelmesini sağlamakla görevlendirilecek.

Ayrıca, Hecht, kripto borsasının Küresel Kara Para Aklama Raporlama Sorumlusu olarak da atanacak. Bu görevde, kara para aklama raporlama görevlileri ekiplerini yöneterek, firmanın yasal gerekliliklere uyum sağlamasını ve mali suç riskini azaltmasını destekleyecek.

Nijerya kripto binance

Kristen Hecht yaptığı açıklamada, Binance’in uzun bir yol kat ederek kullanıcılara ve küresel finans kurumlarına uyumlu bir şekilde hizmet verdiğini belirtti. Düzenleyiciler ve sektör ortaklarıyla işbirliği yaparak kripto endüstrisi hakkında daha fazla farkındalık yaratmayı umduğunu ifade etti.

Kristen Hecht, Binance‘e katılmadan önce Meta’nın artık feshedilmiş kripto para cüzdanı projesi Novi’de Baş Uyum Sorumlusuydu. Bu yeni terfiyle birlikte Binance’in uyum süreçlerini güçlendirmeye ve düzenleyicilerle işbirliğini artırmaya odaklanacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner