Yükleniyor...

BitGo, Genesis eski yöneticisini işe aldı

BitGo, kripto ve USD işlemlerini halletmek için kapsamlı bir platform oluşturmayı amaçlayan Go Network'ün başına geçmesi adına Matthew Ballensweig'i işe aldı.

BitGo kripto prime trust

BitGo, kripto ve USD işlemlerini halletmek için kapsamlı bir platform oluşturmayı amaçlayan Go Network’ün başına geçmesi adına Matthew Ballensweig’i işe aldı.

Matthew Ballensweig, daha önce Genesis’te Genel Müdür ve Ticaret ve Borç Verme Eş Başkanı olarak görev yapmıştı. BitGo’nun Go Network’üne liderlik etmek üzere firma tarafından işe alınan Ballensweig, kripto para ve dolar üzerinde uzlaşma sağlamak için çeşitli piyasa katılımcılarına bir platform sağlayacak.

BitgGo, Genesis’in eski yöneticisini kadrosuna kattı

Matthew Ballensweig, BitGo tarafından Go Network’üne liderlik yapması için kadroya katıldı. Ballensweig, geçen yılki piyasa erimesinin, geleneksel finansın parçalarını ve parçalarını parçalayan kripto ticaret ve borç verme altyapısının zayıflığını gösterdiğini söyledi. Geleneksel finansın aksine, kripto ticareti ve borç vermede gerçek zamanlı bilgilerin eksikliği nedeniyle piyasa katılımcıları riski ve sağlık kontrollerini anlama konusunda zorluklar yaşayabiliyorlardı.

bitgo yoneticisi bitcoin satin almak isteyen sirketlerden surekli telefon aliyoruz

Ballensweig, yeni görevinde BitGo’nun nitelikli koruyucusunda varlıklarını tutarken, çeşitli piyasa katılımcılarından oluşan bir duvar-bahçe ekosistemi oluşturmak için çalışacak. Bu ekosistem, piyasadaki kripto borsaları arasında anlaşmaya izin veren Silvergate’in SEN ağına benzer bir yapıya sahip olacak. Ayrıca ağ, borç verenlerin sistemin içinde kalarak karşı taraflara sermaye sağlamalarına da izin verecektir.

Bu yeni girişim, BitGo’nun kripto finansal hizmetler alanında daha kapsamlı bir platform oluşturma hedefine yönelik önemli bir adımdır ve Matthew Ballensweig’in deneyimi ve liderliği, bu hedefe ulaşmada önemli bir rol oynaması beklenmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner