Yükleniyor...

BitGo, Prime Trust Anlaşmasından Çekildi

BitGo, kripto saklama kuruluşu Prime Trust'ın satın alım sürecini sonlandırdığını açıkladı.

BitGo kripto prime trust

BitGo, kripto saklama kuruluşu Prime Trust‘ın satın alım sürecini sonlandırdığını açıkladı.

Bir dönem Binance destekli True USD‘nin de mint sürecinde yer alan Prime Trust, gün yüzü görmüyor. Yaklaşık iki hafta önce BitGo tarafından satın alım sürecine giren Prime Trust, bugün açıklanan bir haber ile sarsıldı. BitGo, Prime Trust‘ın satın alım sürecinden çekildiğini ifade etti.

BitGo, Prime Trust Konusunda Açıklama Yaptı

BitGo, iki hafta önce başlattığı Prime Trust’ın satın alım sürecini, bugün yaptığı dikkat çekici açıklamayla sonlandırdı.

Twitter üzerinden açıklama yapan BitGo, Prime Trust sürecini sonlandırmanın zor bir karar olduğunu ifade etti. Kripto kuruluşu, Prime Trust ile geleceğe yönelik bir yol bulmak amacıyla yoğun bir çaba gösterdiğinin altını çizdi. BitGo’nun bu açıklamasına bakılırsa, sürecin sonlanmasında dikkat çekici detaylar yer alıyor. Ancak BitGo, satın alım sürecini neden sonlandırdığını açıklamadı.

Daha önce, Binance’in BUSD yerine tercih ettiği ve öne çıkardığı True USD (TUSD), Prime Trust ile yürüttüğü ortak çalışmaların sonlandırıldığını açıklamıştı. TUSD, Prime Trust ile yürütülen ihraç süreçlerini iptal etti ve farklı bir yol izlemeye koyuldu.

Ayrıca BitGo, haziran ayının başında, Prime Trust öz sermayesinin yüzde 100‘ünü satın almak için ön protokol imzalamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner