Binance Labs'in yeni yatırımı, bu coin'i harekete geçirdi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance Labs’in yeni yatırımı, bu coin’i harekete geçirdi!

Binance Labs, zincirlerarası DeFi kredi sağlayıcısı Radiant Capital'e 10 milyon dolar yatırım yaptığını açıklamasıyla birlikte RDNT anlık olarak yüzde 10'dan fazla arttı.

Binance sigorta fonu

Binance Labs, zincirlerarası DeFi kredi sağlayıcısı Radiant Capital’e 10 milyon dolar yatırım yaptığını açıklamasıyla birlikte RDNT anlık olarak yüzde 10’dan fazla arttı.

Binance Labs, zincirler arası borç verme ve ödünç alma protokolü Radiant Capital’e 10 milyon dolar yatırım yaptı. Finansman turu, daha fazla ürün geliştirmeyi ve diğer Ethereum uyumlu zincirlerle genişlemeyi hedefleyecek. Finansman turu, Binance Labs’ın zincirden bağımsız ve kullanıcı merkezli bir şekilde DeFi’nin bir sonraki çağına öncülük edecek yenilikçi projeleri destekleme taahhüdünün bir parçası olarak nitelendirildi.

Ekran Resmi 2023 07 20 16.26.46 1

Binance yetkilisinden açıklama geldi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance kurucu ortağı ve Binance Labs başkanı Yi He, Radiant’a yapılan yatırımı değerlendirerek şunları söyledi;

“Radiant Capital’in DeFi için zincirler arası sorunsuz işlemleri kolaylaştırma taahhüdü ve Arbitrum ve BNB Zincirindeki performansı, kitlesel kabulü artırma potansiyelini gösteriyor. Radiant’ın devam eden büyümesini ve ekosisteme daha fazla katkısını görmeyi dört gözle bekliyoruz.”Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x