Yükleniyor...

Arkham token için Binance’te 2,4 milyar dolar kitlendi!

Binance'in yeni Launchpad'i olan Arkham (ARKM) token için 114.

binance 1

Binance’in yeni Launchpad’i olan Arkham (ARKM) token için 114.454 adet katılımcı, toplamda 10,18 milyon BNB kilitledi.

Yakın zamanda yeni Launchpad duyurusunu yapan Binance, büyük bir ilgi topladı. Arkham Intelligence için ARKM tokenlerinin halka açık satışıyla beraber çok büyük oranda BNB stake edildi. Toplamda 114.454 adet kripto yatırımcısının katıldığı Launchpad’te 2,4 milyar dolara denk gelen 10,18 milyon BNB kilitlendi.

binance arkham 1 750x375 1

Lauchpad’lere olan talep giderek artıyor

Binance Launchpad’de düzenlenen halka açık satış, 2,5 milyon dolarlık sabit üst sınıra ulaştı. Borsa tarafından açıklanan rakamlara göre, satış özellikle yatırımcılardan yüksek düzeyde ilgi uyandırdı ve 990 kat fazla taleple sonuçlandı. Arkham’ın toplam token arzı 1 milyar ARKM’dir ve bunun 50 milyonu Binance Launchpad’e tahsis edilmiştir. Ayrıca, önceden belirlenmiş 0,05 dolar satış fiyatıyla toplam arzın yüzde 5’ine denk geliyor.

2,5 milyon dolarlık sabit bir sınıra sahip olduğu göz önüne alındığında, satış, Binance’in 11 Temmuz’dan başlayarak altı günlük bir süre boyunca kullanıcıların BNB bakiyelerini takip ettiği bir abonelik sistemi kullandı. Her kullanıcı için tokenlerin dağılımı, ortalama BNB’lerine göre belirlendi. Abonelik süresi boyunca toplam 114.454 katılımcı 10,18 milyon BNB (2.4 milyar dolar) stake etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner