Yükleniyor...

BNB Fiyatı Riskli Bölgeye Yaklaşıyor

SEC'in Binance'e dava açmasıyla anlık olarak 220 dolara gelen BNB, kısa vadedeki düşüşüyle yeniden bu fiyat aralığına yaklaştı.

CZ BNBnin Basarisindan Memnun 1

SEC’in Binance’e dava açmasıyla anlık olarak 220 dolara gelen BNB, kısa vadedeki düşüşüyle yeniden bu fiyat aralığına yaklaştı.

SEC’in Binance’e dava açmasıyla birlikte 220 doları test eden BNB, tekrardan bu bölgeye yaklaşarak tehlike yarattı. BTC’deki hızlı artışa beraber 258 dolara iğne atan BNB, son iki günde değer kaybederek 232,2 dolara geldi. Güncel fiyatından itibaren yüzde 6 değer kaybederse yeniden 220 dolara gelecek. SEC davasına rağmen bu noktayı destek olarak korumayı başaran BNB, olası bir aşağı yönlü kırılımda ciddi bir satış baskısı ile karşı karşıya kalabilir.

BNB için 220 Dolar Son Durak!

SEC’in Binance’e dava açmasıyla birlikte anlık olarak 220 dolara iğne atan BNB, tekrardan bu fiyata aralığına yaklaşıyor. 2022’sin sonundan beri bu fiyata aralığına gelmeyen BNB, yukarı yönlü trendine başlayamadığı sürece tehlike sinyalleri vermeye devam edecektir. BNB’nin yukarı yönlü fiyatlamasında direnç olarak takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 242 – 257 – 281 – 301 ve 319 dolardır.

Piyasanın aşağı yönlü fiyatlaması veya Binance bazlı gelebilecek negatif haberler, BNB fiyatını direkt olarak negatif ekleyebilir. Bu durumda BNB için takip edilebilecek destek bölgeleri 231,5 ve 220 dolardır. SEC davasından sonra 220 doları test eden BNB, şu an için burasını dip bölge olarak belirledi. 220 doların tutunamaması, BNB’deki satış dalgasını artırabilir.

Ekran Resmi 2023 06 24 19.56.57

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner