Yükleniyor...

ChatGPT Eklentisi, Hedera Ağında Yayında

Hedera ChatGPT eklentisini, ağına entegre ettiğini açıkladı.

Hedera

Hedera ChatGPT eklentisini, ağına entegre ettiğini açıkladı.

Yapay zeka teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte Blockchain sektöründe de iki sektör arasında entegreler gerçekleşiyor. Bununla birlikte Hedera, ChatGPT eklentisinin ağlarına entegre olduğunu açıkladı.

Hedera’dan ChatGPT Eklentisi

ChatGPT eklentisinin ile Hedera ağı arasındaki entegrasyonu, kullanıcılara Hedera hesaplarından HBAR ve token bakiyelerini alabilme imkanı sağlayacak. Bu entegrasyon, ChatGPT ile Blockchain arasındaki etkileşimi kolaylaştırarak varlık izleme ve yönetimini basitleştiriyor.

Eklenti, kullanıcıların ChatGPT kullanıcı arayüzüne yükleyebileceği bir API olarak geliştirildi. Kullanıcılar, Hedera hesaplarıyla ilişkili HBAR ve token bakiyeleri hakkında bilgi almak için ChatGPT ile etkileşime geçebilecek.

chatgpt

Hedera ağı, kullanıcıların mikro işlemlere katılabilmelerini, premium içeriğe erişebilmelerini ve tokenize edilmiş ekonomilere katılabilmelerini sağlayacak. Ayrıca merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesine olanak tanıyacak. Bu da merkeziyetsiz pazar yerleri ve işbirlikçi platformlar gibi projelerin ortaya çıkmasını sağlar. Blockchain teknolojisi, AI tarafından üretilen içeriğin doğrulanabilirliğini ve bütünlüğünü sağlamak için kullanılır.

Bu entegrasyon, kullanıcılara Blockchain ve yapay zeka teknolojilerinin birleştiği bir çözüm sunarak daha güvenli ve şeffaf bir etkileşim ortamı oluşturmayı hedefliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner