Yükleniyor...

Bybit, Ticaret Araçlarına ChatGPT’yi Entegre Edecek

Bybit, kullanıcılarına yapay zeka destekli ticaret araçları sunmak için ChatGPT’den faydalanacak.

bybit

Bybit, kullanıcılarına yapay zeka destekli ticaret araçları sunmak için ChatGPT’den faydalanacak. 

Bybit, ChatGPT ile entegrasyon kurarak, kullanıcılara bir dizi yeni alım satım aracı ve ölçüt sağlamak için yapay zeka teknolojisinden yararlanacak. Pek çok sektör, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak için OpenAI’nin büyük beğeni toplayan büyük dil modelli sohbet botunu kullandı. Bu alanda adım atan son kripto şirketi de Bybit oldu. 

Kullanıcılarına Yapay Zeka Araçları Sunan Tek Borsa Bybit Değil

Bybit’in ToolsGPT adını verdiği araç, ChatGPT’nin makine öğrenimi teknolojisini borsanın verileriyle birleştirerek teknik analiz, fiyat verileri ve metrikler sağlayacak. 

ChatGPT ile gerçekleştirilecek entegrasyon ile birlikte ToolsGPT, yatırımcıların sorularına ihtiyaca uygun yanıtlar üretebilecek. Bunların yanı sıra yeni özellik, çeşitli kripto para birimleri için piyasa verilerine dayalı olarak fiyat eğilimlerini analiz edebilecek. Bybit’e göre bu gelişme, kripto varlıklar için fiyat eğilimleri sağlamayı ve gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin etmeye de olanak sağlayacak. Farklı deneyim seviyelerine sahip yatırımcılara hitap edecek şekilde ayarlanan ToolsGPT, tüm borsa kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak kullanılabilecek. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bybit CEO’su Ben Zhou, bu entegrasyonun, yatırımcıların yapay zeka tarafından üretilen tavsiyelere dayanarak bilinçli karar almalarına yardımcı olacağını söyledi. 

Zhou, konuşmasının devamında ise şu ifadelere yer verdi: “ChatGPT’yi Bybit Tools’a entegre ederek, kullanıcılara kararlarını verirken daha kapsamlı bilgiler sunabiliyoruz. ToolsGPT, yatırımcıları gelişmiş araçlar ve içgörülerle güçlendirme taahhüdümüzün bir kanıtıdır.” 

Bybit, kullanıcılara kripto varlıkların fiyatları, piyasa hareketleri ve projeler hakkında bilgiler vermek için ChatGPT’yi kullanan tek kripto para borsası değil. Cryptocom, OKX ve Solana Labs de ChatGPT destekli eklentiler sunarak yatırımcılara hizmet sağlayan platformlar arasında yer alıyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner