Yükleniyor...

Bybit, Dubai’de Genel Merkez Açtı 

Bybit, 17 Nisan Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Dubai’de genel merkez açtıklarını duyurdu.

Dubai

Bybit, 17 Nisan Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Dubai’de genel merkez açtıklarını duyurdu. 

Dünya çapında 15 milyon kullanıcıya sahip olan Bybit, Dubai’de faaliyet göstermek için Sanal Varlık Düzenleme Kurumu’ndan (VARA) ilkesel onay alan ilk kripto borsalarından biri konumunda. Şirket, bu yılın ikinci çeyreğinde tam lisans almayı bekliyor. 

Bybit, Ticaret Hacmini İkiye Katlamayı Hedefliyor

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bybit CEO’su ve kurucu ortağı Ben Zhou: “MENA ve dünyadaki en ilerici dijital varlık merkezlerinden biri olan Dubai, sektördeki fırsatları yakalamak için en uygun konuma sahip” ifadelerini kullandı. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’ni (BAE) oluşturan yedi emirlikten biri ve bölgede gelecek vaadeden bir kripto merkezi olarak görülüyor. 

Bununla birlikte Bybit, bu yıl içinde MENA bölgesindeki ticaret hacmini ikiye katlama hedefleri olduğunu söyledi. Şirket, planları arasında Dubai genel merkezi için 100 ek personel almayı hedeflediklerinin de altını çizdi. Firma ayrıca, Hong Kong ve Singapur’dan yaklaşık 80 çalışanını yeni genel merkeze taşıyacak. 

Bybit, yaşanan son kripto kışında sektördeki diğer şirketler gibi işten çıkarmalar yapmak zorunda kaldı. Şirket bu süreçte, Brezilya’da bir türev ticaret yasağı ve Kanada’da bazı cezalar ile karşı karşıya kaldı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner