Yükleniyor...

Core DAO’dan Bitget ve MEXC ile Ortaklık Duyurusu Geldi

Satoshi Plus ekosisteminin geliştirilmesini hedefleyen Core DAO, 200 milyon dolarlık ekosistem fonu için Bitget ve MEXC ile ortaklık kurdu.

Satoshi Plus ekosisteminin geliştirilmesini hedefleyen Core DAO, 200 milyon dolarlık ekosistem fonu için Bitget ve MEXC ile ortaklık kurdu.

Son haftalarda hızla büyüyen kripto ekosistemi, beraberinde de bir çok ortaklığı getirdi. Satoshi Plus ekosisteminin geliştirilmesinde büyük pay sahibi olan Core DAO, yaklaşık olarak 200 milyon dolarlık ekosistemi fonunu başlattığını duyurdu. Başlatılan fonu destekleyen önemli unsurlardan biri de Bitget ve MEXC kripto para borsalarıyla kurulan ortaklık oldu. Merkeziyetsiz uygulamaların ve protokollerin geliştirilmesini hedefleyen ekosistem fonu, özellikle de kripto yatırımcısının ilgisini çekmiş gözüküyor.

Yapılan Ortaklığın Hedeflerinden Bahsedili

Ortaklığın, çekirdek projelerin listelenmesini, Bitget ve BitKeep cüzdanında yeni bir Temel Ticaret Bölgesinin açılmasını sağladığı belirtildi. Bitget’in, Core ağının doğrulayıcılarından biri olmayı ve Core staking’i desteklemeyi planladığı ifade edildi. Ayrıca Bitget’in 8 milyondan fazla kullanıcı tabanının olması, Core DAO ekosistemine likidite sağlayan temel kriterlerden biri olduğu belirtildi.

Core DAO’nun bu iş birliğine gitmesinden sonra, konuyla ilgili pek çok yetkili isimden yorum geldi. Core DAO’ya olan katılarıyla bilinen Rich Rines şu yorumu yaptı;

“Hibe programları, ekosistemin uzun vadeli başarısıyla uyumlu projeler geliştirmek yerine, manşetlere çıkmak ve kısa vadeli ivme yaratmak için çok sık tasarlanmış gibi görünüyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner