Yükleniyor...

Coinbase CEO’su Düzenleyiciler Hakkında Konuştu

Coinbase CEO'su Brian Armstrong, düzenleyici netliklerin sağlanmaması halinde Coinbase'in ABD'den ayrılabileceğini söyledi.

brian armstrong

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, düzenleyici netliklerin sağlanmaması halinde Coinbase‘in ABD‘den ayrılabileceğini söyledi.

ABD‘li düzenleyicilerin sert ve baskıcı tutumu kripto endüstrisini hareketlendirmeye başladı. Birçok aktör, bu düzenleyici baskıların ve netleşmeyen düzenleme ortamının problemler yaratabileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu isimlerden birisi olan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD’deki düzenleyici ortam hakkında konuştu. Armstrong, düzenleyici netliklerin oluşmaması halinde borsanın ABD ayağını kapatabileceğini belirtti.

Coinbase CEO’sundan Çarpıcı Açıklamalar

Kripto borsası Coinbase’in patronu Brian Armstrong, ABD’li düzenleyicilerin tutumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Mart ayında SEC’ten Wells bildirimi alan Coinbase, tüm kripto baskısı ve yaptırımları ortasında yeni hamlelerini planlıyor. Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Armstrong, yer değiştirme dahil tüm planların masada olduğunu aktardı.

İngiltere’deki kripto ortamını ABD ile kıyaslayan Armstrong, ABD’deki düzenleyici kargaşanın altını çizdi. SEC ve CFTC başkanlarından gelen çelişkili açıklamalara değinen Coinbase patronu, kripto sektörüne yönelik net bir kural kitabına ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Armstrong’un açıklamalarında, şu ifadeler dikkat çekti;

“Bence birkaç yıl içinde ABD’de düzenleyici netliğin ortaya çıktığını görmezsek, dünyanın başka yerlerine daha fazla yatırım yapmayı düşünmek zorunda kalabiliriz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x