Yükleniyor...

BlackRock, Bitcoin ETF Başvurusu Yaptı

BlackRock, resmi olarak Bitcoin ETF başvurusunu yaptı.

BlackRock Kripto Paranin Devrim Yaratacagina Inaniyor

BlackRock, resmi olarak Bitcoin ETF başvurusunu yaptı.

BlackRock bugün Bitcoin ETF başvurusu için hazır olduğunu belirtmişti. Bununla birlikte varlık yönetim şirketi, Bitcoin ETF başvurusunu tamamladı.

BlacRock, Bitcoin ETF Başvurusunu Tamamladı

Varlık yönetim şirketi BlackRock, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na bir kayıt beyanı sunarak spot Bitcoin ETF’sine doğru büyük bir adım attı. Delaware yasalarına tabi olan iShares Bitcoin Trust adlı bir tröst, Bitcoin varlıklarını tutmak için Coinbase Custody Trust Company adlı bir emanetçiyi kullanacak. Dosyalamaya göre, bitcoin fiyatı CF Benchmarks Index kullanılarak belirlenecek.

blackrock bir blokzinciri etfi icin basvuruda bulundu 6

Bu hamle, BlackRock’un kripto para birimleri alanında daha fazla varlık sunma girişimlerinin bir parçası olarak değerlendirildi. Spot Bitcoin ETF’si, yatırımcıların doğrudan Bitcoin’e yatırım yapmalarına olanak tanır ve kripto para biriminin fiyat hareketlerinden doğrudan etkilenir.

Bu tür bir ETF’nin SEC tarafından onaylanması durumunda, kripto para birimleri alanında büyük bir adım atılmış olacak ve kripto para yatırımlarına daha geniş bir kurumsal erişim sağlanmış olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner