Yükleniyor...

Binance, likidite artırma çalışmalarını hızlandırdı

Binance, piyasadaki manipülasyon korkuları nedeniyle likiditeyi artırmak için düşük sermayeli projelere yöneliyor.

Binance US

Binance, piyasadaki manipülasyon korkuları nedeniyle likiditeyi artırmak için düşük sermayeli projelere yöneliyor.

Son günlerde pek çok teoriyle anılmaya başlayan Binance, likidite artırma faaliyetlerini genişletiyor. Binance, ticareti artırma hedefiyle borsadaki düşük likiditeye sahip projelerin üzerinde duruyor. Bu projelerin piyasa üzerindeki etkileri ve diğer varlıklara katkıda bulunup bulunmadığını araştıran Binance, teorisel söylentileri daha da artıracak gibi duruyor.

Binance sözcüsünden konuya ilişkin yorum geldi

Sektördeki manipülasyon endişeleri nedeniyle likidite artırmak isteyen Binance, düşük sermayeli projeleri radarına aldı. Bu hamleyi devam eden risk yönetiminin bir girişimi olarak adlandıran borsa, gelişmelere dair henüz net bir bilgi açıklamadı. Bir Binance sözcüsü, bu faaliyetin risk yönetiminin bir parçası olduğunu belirtti.

Düşük sermayeleri projelere yönelme eylemini Binance sözcüsü şu şekilde değerlendirdi:

“Bu hamle, daha düşük likiditeye sahip pariteler veya borsalarda orantısızca listelenen token’ları olan az sayıda kripto şirketini kapsıyor. “

Yakın zamanda çeşit çeşit manipülatif konularla adı geçen Binance, düşük sermayeli projelerde ne gibi etki yaratacak merak konusu oldu. Kripto yatırımcıları ise Binance’in bu hareketini yakından takip edecek gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner