Yükleniyor...

Crypto Kemal’den piyasa hakkında çarpıcı yorumlar geldi!

Istanbul Blockchain Week 2023'te Coinkolik'in sorularını yanıtlayan ünlü kripto fenomeni Crypto Kemal, kripto piyasasındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Istanbul Blockchain Week 2023’te Coinkolik’in sorularını yanıtlayan ünlü kripto fenomeni Crypto Kemal, kripto piyasasındaki son gelişmeleri değerlendirdi.

Dünya genelinde sıkı para politikasının devam ettiğini belirten fenomen, kripto paralardaki zayıflığın sebeplerine değindi. Ayrıca, piyasanın ne zaman ve hangi koşullarda yukarı yönlü fiyatlayabileceğini belirten Crypto Kemal, olaylara dair çarpıcı söylemlerde bulundu.

“2024’ün ilk çeyreği kripto için pozitif görünüyor!”

Dünya genelinde sıkı para politikasının devam ettiğini ifade eden Crypto Kemal, likidite problemlerinin hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan fenomen, şu yorumlarda bulundu:

“Küresel anlamda bir paraya erişim problemi var. Amerika şu anda en büyük kredi kartı borcuna eriştiği dönemde. Sıkı para politikası ekomonideki hareketliliği yavaşlatıyor. Yatırımcıların yatırım yapma güçleri iyice zayıflamış durumda. Dolayısıyla dünyada bu kadar büyük problemler yer alıyorken kripto tarafına henüz para geçmiyor. Fakat bu süreçlerin sonuna yaklaştığımızı düşünüyorum. Ayrıca, Bitcoin halvingine de yaklaşıyoruz. 2024’ün ilk çeyreği bizler için parlak geçebilir.

“Trendleri erken yakalayan kazanır”

Kripto endüstrsinini en temel dinamiklerinden birine değinen Crypto Kemal trend takibinin her dönemde kritik olduğunu dile getirdi. Trendleri erken yakalayan yatırımcıların daha rahat kazanç sağladını, geç katılan yatırımcıların ise büyük bir kısmının zarar ettiğini vurgulayan fenomen, konu hakkında şöyle konuştu:

“Her dönem trendler değişiyor. Sektörün her alanında bu trendleri baştan yakalamak çok önemli. Çoğu furya, insanların hayatında bir değişikliğe sebep olmadı. Fakat Yapay Zeka (AI), insanlık adına çok başarılı unsurlar vaat ediyor. Önümüzdeki dönemlerde AI teknolojisinin en güvenilir ve sürdürelebilir olacağını düşünüyorum. GRT, FET ve AGIX, bu konuda öne çıkan kripto paralar olabilir.”

“Friend.tech’e dikkat!”

Son zamanları kasıp kavuran Friendtech hakkında yorumlarda bulunan popüler isim, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran bir proje olduğunu belirtti. Friendtech’in sosyal etkileşim furyasını tetikleyebileceğini dile getiren Crypto Kemal, şunları söyledi:

“Friendtech, airdrop yapma ihtimaliyle kripto yatırımcısının ilgisini çekti. Proje, fikir bakımından etkili görünüyor. Ekip de “fee” ücretlerinden iyi bir gelir elde etti. Konseptin tutup tutmayacağından emin değilim. Fakat, kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran bir proje oldu. Sektörün her ne kadar ilgisini çekse de, bu tarz bir oluşumlara çok sonradan katılım sağlamak riskleri artırıyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner