Yükleniyor...

Binance, Litecoin’in Gizlilik Özelliğinin Kullanılmaması Konusunda Uyardı

Binance, son gizlilik güncellemesi nedeniyle Litecoin hakkında uyarıda bulunan son platform oldu.

binance litecoinin gizlilik ozelliginin kullanilmamasi konusunda uyardi

Binance, son gizlilik güncellemesi nedeniyle Litecoin hakkında uyarıda bulunan son platform oldu. Platform söz konusu güncelleme olan MimbleWimble Extension Blocks (MWEB) kullanan Litecoin işlemlerini desteklemeyecek.

Lider kripto varlık alım satım platformu Binance, bugün Litecoin hakkında bir duyuru yaptı. Buna göre Binance, son gizlilik güncellemesini kullanan Litecoin işlemlerini desteklemeyecek. Platform kullanıcıları MWEB işleviyle Litecoin transferleri yapmamaları konusunda uyardı ve kullanıcıların Binance hesaplarına bu işlevle Litecoin yatırmasının fon kaybı ile sonuçlanacağını belirtti.

Litecoin ağının işlem verilerini gizlemesine izin veren bu özellikle ilgili geçtiğimiz haftalarda Güney Koreli bazı borsalar da uyarı yayımlamış ardından da düzenleyici çerçevelere uyumluluk kapsamında delist edeceğini duyurmuştu. Binance delist yolunu seçmese de bu özellikle yapılan işlemleri desteklemeyecek. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner