Yükleniyor...

Binance, Proof of Reserve’e Yeni Eklemeler Yapıyor

7 Mart'ta yapılan bir duyuruya göre, kripto para borsası Binance, rezerv kanıtı Proof of Reserve (PoR) raporuna 11 token daha ekledi.

binance 5 1

7 Mart’ta yapılan bir duyuruya göre, kripto para borsası Binance, rezerv kanıtı Proof of Reserve (PoR) raporuna 11 token daha ekledi.

Binance, Proof of Reserve’üne 11 token daha ekledi. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, PoR‘a 11 token eklemesiyle birlikte 63 milyar dolara ulaştı.

Binance, Proof of Reserve’e Eklemeler Gerçekleştirdi

7 Mart’ta yapılan bir duyuruya göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, rezerv kanıtı Proof of Reserve (PoR) raporuna 11 token daha ekledi.

Bunlar arasında Mask Network (MASK), Enjin Coin (ENJ), WazirX (WRX), The Graph (GRT), Chromia (CHR), Curve DAO Token (CRV), 1inch Network (1INCH), PowerPool (CVP), Hashflow ( HFT), SSV.network (SSV) ve Dogecoin (DOGE) bulunuyor.

Kripto Borsasi Binance 2022 Yil Sonu Raporunu Yayinladi

En son güncellemeyle Binance, artık rezerv kanıtı (PoR) sisteminde 24 varlıkta 63 milyar doların üzerinde olduğunu söyledi.

Borsalar, FTX’in çöküşünün ardından daha fazla şeffaflık için PoR yöntemini benimsemeye başlasa da uzmanlar, kullanıcıları bu tür metodolojinin sınırlamaları konusunda uyarılarda bulundu. Binance’in yanı sıra PoR verilerini paylaşan bir diğer borsa Crypto.com‘du

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner