Yükleniyor...

Binance Smart Chain’de (BSC) Yer Alan MacaronSwap (MCRN), Son 24 Saatte %186 Oranında Değer Kazandı

Binance Smart Chain ağında yer alan MacaronSwap (MCRN) devasa bir çıkış yakaladı.

binance smart chainde bsc yer alan macaronswap mcrn 157 oraninda deger kazandi

Binance Smart Chain ağında yer alan MacaronSwap (MCRN) devasa bir çıkış yakaladı. MCRN, son 24 saatte %186 oranında yükseliş kaydetti. 

Binance Smart Chain ağındaki projelerin yükselişi sürüyor. MacaronSwap (MCRN), BSC’de yer alan ve büyük bir çıkış yakalayarak kripto para topluluğunda adından söz ettiren sonuncu proje oldu. Buna göre MCRN, günün ilk saatlerinde 1.85 dolardan işlem görürken, ani bir sıçrama ile 4.66 dolara kadar yükseldi. 

binance smart chainde bsc yer alan macaronswap mcrn yuzde 172 oraninda deger kazandi
Kaynak: CoinMarketCap

Yayın saati itibariyle yükselişini sürdüren MacaronSwap (MCRN), CoinMarketCap verilerine göre 4.41 dolardan işlem görüyor. 

PancakeSwap’te yer alan MacaronSwap (MCRN) ile Wrapped BNB (WBNB) ile işlem yapılabiliyor.

MacaronSwap Nedir?

MacaronSwap, merkeziyetsiz bir çapraz zincir borsası ve farming platformudur. Otomatik piyasa yapıcı (AMM) modeli kullanır. Bir sipariş defterine ihtiyaç duymadan, likidite havuzu ile işlem yapmanıza olanak tanır. 

Bu havuzlarda diğer kullanıcıların fonları yer alır. Bunlar havuza yatırılır ve karşılığında likidite sağlayıcı (veya LP) token’ları alırlar. Kullanıcılar bu token’ları, paylarını ve ayrıca alım satım ücretlerinin bir kısmını geri almak için kullanabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner