Yükleniyor...

Binance, Trump’ın Eski Finans Firmasıyla Anlaştı

Binance finans firması Mazars ile anlaşarak token rezervleri konusunda doğrulama için şirketten yardım alacak.

Binance Pool Bulut Madenciligini Baslatti

Binance finans firması Mazars ile anlaşarak token rezervleri konusunda doğrulama için şirketten yardım alacak.

FTX’in çöküşü kripto para borsalarını kullanıcılarına karşı daha şeffaf olmaya zorlarken bu konuda bir adım Binance’ten geldi.

Mazars, Binance’in Token Rezerv Kontrollerini Gerçekleştirecek

Djital varlık borsası Binance eski rakibi FTX‘in iflas bayrağını çekmesinin ardından borsaların kullanıcılarına daha şeffaf olması gerektiğine inandığından bu konuda finans şirketi Mazars ile anlaşarak token rezerv kontrolü için bir adım attı.

Bir Binance sözcüsü, ilk olarak bildirilen atama haberlerini doğruladı:

“Proof of Reserves güncellemelerinin bir parçası olarak üçüncü taraf mali doğrulama yapmak için Mazars ile birlikte çalışacağız.”

Sözcü, e-posta ile yaptığı başka bir açıklamada ise şöyle dedi:

“Mazars, Proof of Reserves ile ilgili bugüne kadar halka açık olarak paylaştığımız tüm bilgileri gözden geçiriyor ve ayrıca gelecekteki güncellemeleri ve token’ları doğrulayacak. BTC için ilk doğrulama güncellemesi bu hafta tamamlanacak.” 

Sam Bankman-Fried’in FTX’inin iflası, yatırımcıların genellikle şeffaf olmayan kripto borsalarından daha fazla şeffaflık arayışına girmesine neden oldu. Binance, bu ayın başlarında elindeki büyük token’ları açıkladı ve daha fazla verinin daha sonra tam denetlenmiş bir raporda paylaşılacağını ekledi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner