Yükleniyor...

Binance Türkiye, Üniversite Öğrencileriyle Buluştu

Binance Türkiye, finansal okuryazarlık bilincinin artırılması için yürüttüğü çalışmalar kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu.

Binance Turkiye Universite Ogrencileriyle Bulustu

Binance Türkiye, finansal okuryazarlık bilincinin artırılması için yürüttüğü çalışmalar kapsamında üniversite öğrencileriyle buluştu.

Küresel kripto borsası Binance‘ın kolu olan Binance Türkiye, blokzincir benimsenmesi ve finansal okuryazarlık çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Binance Türkiye, bu çalışmaları kapsamında İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve İstanbul Üniversitesi‘nden öğrenciler ile bir araya geldi. Yapılan etkinlikte, blokzincir teknolojisi çerçevesinde yaşanacak dönüşüm hakkında öğrencilere ayrıntılı bilgiler verildi. Son olarak Binance Türkiye, faaliyet ve hedeflerinden bahsetti.

Binance Türkiye, Üniversite Öğrencileriyle Etkinlik Düzenledi

Binance Turkiye Universite Ogrencileriyle Etkinlik Duzenledi

Dünyanın en büyük blokzincir ve kripto ekosistemlerinden birisi olan Binance, Türkiye‘de blokzincir teknolojileri alanında farkındalığı artırmak için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda Binance Türkiye, İstanbul‘un iki önemli üniversitesinden öğrenciler ile buluştu.

Etkinlikte Binance Türkiye‘nin Growth Müdürü Ali Serdar Kuşçu, üniversite öğrencilerine hitaben bir sunum gerçekleştirdi. Kuşçu‘nun sunumunda, blokzincir teknolojisi ekseninde yaşanacak dönüşümün etkilerine ayrıntılı olarak değinildi. Ayrıca sunumda, Binance ekosisteminin sağladığı avantajlara da yer verildi.

Binance Türkiye‘nin düzenlediği etkinliğe, üniversite öğrencileri tarafından yoğun ilgi gösterildi. İki ayrı üniversitede düzenlenen etkinliklere 200’den fazla öğrenci katılım gösterdi. Etkinlik, sunumun ardından soru cevap şeklinde devam etti.

Binance Türkiye, finansal okuryazarlık seviyesinin artırılmasına destek olmak amacıyla daha önce de İTÜ ve İstanbul Üniversitesi‘nde etkinlikler düzenlemişti. Küresel şirketin Türkiye kolu, birçok üniversitede öğrenciler ile bir araya geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner