Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance Uganda'ya Giriş Yaptı!

Binance Uganda’ya Giriş Yaptı!

ABONE OL:google-news

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Uganda’daki fiat para birimi ve kripto para değişimi için hazırlık yaptığını açıklamıştı.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası, Uganda’da kripto para değişimi için fiat para birimini resmen kabul etmeye başladığını duyurdu. Şu anda kullanıcılar sadece borsaya kayıt olabiliyorlar, ancak resmi duyuruda ETH ve BTC için Uganda Şilini (UGX)’nin Uganda Saati ile bugün 10:00’da kabul edilmeye başlanacağı belirtiliyor.

Borsada ilk önce BTC / UGX ve ETH / UGX işlem çiftleriyle alım satım yapılacağı belirtiliyor. İşlemlerin ne zaman başlayacağı ise henüz net değil.

Binance’ın Uluslararası Genişlemesi

Dünyanın en büyük kripto para borsası ilk olarak Haziran ayında Uganda’ya uzanmak istediğini duyurmuş ve kullanıcılarından bir ay boyunca işlem ücreti alınmayacağını açıklamıştı.

Bununla birlikte, şirketin geçen yıl boyunca hızla genişlemeyi başarması ve bunu yaparken oldukça mantıklı bir strateji izliyor olması dikkatlerden kaçmıyor. Binance, ülke yasalarının hoş karşılandığı yerlere uzanıyor ve yüksek derecede yasal incelemelerin bulunduğu ülkelerden uzak duruyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar