Yükleniyor...

Binance Uganda’ya Giriş Yaptı!

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Uganda'daki fiat para birimi ve kripto para değişimi için hazırlık yaptığını açıklamıştı.

Binance Uganda

İşlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Uganda’daki fiat para birimi ve kripto para değişimi için hazırlık yaptığını açıklamıştı.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası, Uganda’da kripto para değişimi için fiat para birimini resmen kabul etmeye başladığını duyurdu. Şu anda kullanıcılar sadece borsaya kayıt olabiliyorlar, ancak resmi duyuruda ETH ve BTC için Uganda Şilini (UGX)’nin Uganda Saati ile bugün 10:00’da kabul edilmeye başlanacağı belirtiliyor.

Borsada ilk önce BTC / UGX ve ETH / UGX işlem çiftleriyle alım satım yapılacağı belirtiliyor. İşlemlerin ne zaman başlayacağı ise henüz net değil.

Binance’ın Uluslararası Genişlemesi

Dünyanın en büyük kripto para borsası ilk olarak Haziran ayında Uganda’ya uzanmak istediğini duyurmuş ve kullanıcılarından bir ay boyunca işlem ücreti alınmayacağını açıklamıştı.

Bununla birlikte, şirketin geçen yıl boyunca hızla genişlemeyi başarması ve bunu yaparken oldukça mantıklı bir strateji izliyor olması dikkatlerden kaçmıyor. Binance, ülke yasalarının hoş karşılandığı yerlere uzanıyor ve yüksek derecede yasal incelemelerin bulunduğu ülkelerden uzak duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner