Yükleniyor...

Binance Ukrayna Duyurdu! Eczanelerde Kripto Dönemi

Ukrayna merkezli eczane zinciri ANC Pharmacy, Binance Pay aracılığıyla kripto ödemelerini etkinleştiriyor.

Binance Ukrayna

Ukrayna merkezli eczane zinciri ANC Pharmacy, Binance Pay aracılığıyla kripto ödemelerini etkinleştiriyor.

Binance, son birkaç yıldır aktif olarak Ukrayna’daki varlığını sürdürüyor. Eylül 2022’de Binance, Ukraynalı süpermarket zinciri Varus ile de ortaklık kurarak müşterilerin Binance Pay cüzdanı aracılığıyla market alışverişleri için ödeme yapmasına imkan tanıdı. Şimdi de Ukrayna‘daki eczane zincirinde Bitcoin gibi kripto para birimleriyle ödeme yapılmasını sağlayacak.

Binance, Ukrayna’daki Hizmetlerini Genişletiyor

Ukrayna’nın en büyük eczane zincirlerinden ANC Pharmacy, temassız kripto ödeme hizmeti Binance Pay aracılığıyla kripto para ödemelerini başlatmak için Binance Ukraine ile ortaklık kurdu.

Eczane zinciri Salı günü yaptığı resmi açıklamada, ANC Pharmacy’nin 3 Ocak’tan itibaren müşterilerinin eczane ürünlerini online olarak satın alırken anında ödeme yapabilmelerini sağladığını duyurdu.

ANC Pharmacy, Ukrayna genelinde 1.000’den fazla eczane işletiyor ve online eczane hizmetini yürütüyor. Resmi bir duyuruya göre, Binance Pay ödemeleri ilk olarak Kiev’deki eczanelerde kullanıma sunulacak.

Yeni ödeme özelliği ANC eczanelerinin yanı sıra ANC Pharmacy tarafından işletilen Kopiyka ve Shara gibi eczane mağazalarında da kullanılabilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner